Rower szosowy SENSA Romagna Disc SLE
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower szosowy SENSA Romagna Disc SLE
Romagna Disc SLE to interesująco zaprojektowany rower szosowy od holenderskiej marki Sensa. Bardzo wytrzymała rama o wygodnej geometrii, napęd 2×12 z pełnej grupy osprzętu Shimano 105 oraz hydrauliczne hamulce tarczowe sprawiają, że to model o trudnym do pobicia stosunku ceny do jakości.
Wersja Disc SLE ma wszystko, w co powinien być wyposażony nowoczesny rower szosowy, dzięki czemu świetnie nadaje się do amatorskiego kolarstwa. Sprawdzi się zarówno podczas spokojnych przejażdżek, jak i regularnych treningów czy dalekich wypraw.
Najważniejsze cechy:
- Rama z lekkiego stopu aluminium Lite 7005. Proces hydroformowania wzmocnił jej konstrukcję, dzięki czemu zadowoli kolarzy, którzy podczas jazdy nie boją się nawet szybkich przejazdów po nierównym asfalcie.
- Ograniczający przenoszenie wstrząsów widelec Supra Carbon STR8 z lekkiego włókna węglowego.
- Łagodna geometria, idealna do komfortowego pokonywania długich tras.
- Sztywne osie i opony o szerokości 28 mm.
- Napęd 2×12 z pełnej grupy Shimano 105 pracuje bardzo płynnie i efektywnie. Korba typu kompakt (50/34T) w zestawie z kasetą o zakresie 11-34T gwarantuje szeroki zakres przełożeń – idealny nie tylko dla mniej doświadczonych kolarzy, ale także na górskie trasy.
- Hydrauliczne hamulce tarczowe, również Shimano 105, działają z dużą siłą w każdych warunkach. Ułatwiają bezpieczne zjeżdżanie oraz kontrolowanie roweru w trudnych warunkach pogodowych.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Marka | SENSA |
| Kod produktu | DD248090 |
| Płeć | męskie |
| Kolor | czarny–srebrny |
| Waga | ok. 10,1 kg |
| Rocznik modelowy | 2025 |
| Rozmiar ramy | 57 cm (producent: L / 58) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | Supra Carbon S2, flat mount, tapered 1.5 |
| Napęd | 2×12 |
| Przerzutka przednia | Shimano 105 FD-R7100 |
| Przerzutka tylna | Shimano 105 RD-R7100 (12s) |
| Manetki | Shimano 105 ST-R7120 |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-RS520 (50/34T) |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano 105 (11–34T) |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce przód / tył | Shimano 105 BR-R7170 |
| Rozmiar kół | 28″ |
| Koła | Supra RA Comp Disc |
| Opony | Schwalbe Lugano 28 mm |
| Oś przód | sztywna oś 12×100 mm |
| Oś tył | sztywna oś 12×142 mm |
| Kierownica | Supra Comp Line |
| Wspornik kierownicy | Supra Comp Line |
| Siodło | Selle Italia Model X Superflow |
| Wspornik siodła | Supra Comp Line 31,6 mm |
| Pedały | brak w zestawie |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Rozmiar ramy | 52 cm, 55 cm, 57 cm, 59 cm |




















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji