Hulajnoga elektryczna Motus MTS
4.299,00 zł
Countdown Campaign
00
:
00
:
00
:
00
Lorem ipsum dolor sit amet

This item: Hulajnoga elektryczna Motus MTS
4.299,00 zł
4.299,00 zł
Trusted Seller Description
Opis
Informacje dodatkowe
Opinie (0)
Pytania i odpowiedzi
Hulajnoga elektryczna Motus MTS
Opis: Hulajnoga elektryczna Motus MTS
| Moc silnika | 600 W |
|---|---|
| Moc szczytowa silnika | 810 W |
| Pojemność baterii | 18Ah |
| Napięcie baterii | 48 V |
| Koła | 10.0 Cal |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Rodzaj hamulca | 2x Tarczowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 Kg |
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Wyświetlacz | LCD |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Motus |
| Stan | Dziewięć |
Dodaj opinię
Musisz być zalogowany, aby opublikować recenzję
Zaloguj się
Pytania i odpowiedzi
Zadaj pytanie
Nie ma jeszcze pytań









Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji