Rower MTB ROCK MACHINE Blizz 30-29
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB ROCK MACHINE Blizz 30-29
Na rowerze Rock Machine swobodnie i z przyjemnością pokonasz leśne ścieżki. Zadba o to wytrzymały osprzęt Shimano, a także przedni amortyzator o skoku aż 120 mm! Warto zwrócić uwagę na hydrauliczne hamulce tarczowe Deore M4100 oraz geometrię wzorowaną na modelach przeznaczonych do trailu. Dużą zaletę hardtaila Blizz 30-29 stanowią też opony – to model WTB Ranger Comp 2,25″, spotykany w rowerach z dużo wyższej półki cenowej.
Rekreacyjny hardtail o skoku 120 mm
Rock Machine Blizz 30-29 świetnie spisze się na weekendowych wycieczkach poza miastem. Na hardtailu można śmiało wjechać w gęsty las, mając pewność odporności napędu, przyczepności oraz amortyzacji.
Widelec RST ma 120 mm skoku sprężyny powietrznej, której parametry łatwo dopasujesz do swojej masy. Taka wartość ugięcia to dużo – producenci rekreacyjnych rowerów stawiają raczej na skok 100 mm. To powód, dla którego Blizz 30-29 zagwarantuje więcej komfortu niż oklepane modele, a także lepiej sprawdzi się na zjazdach.
Solidny osprzęt Blizz’a 30-29
Dzięki hydraulicznym hamulcom tarczowym Deore w porę wytracisz prędkość nawet na najbardziej błotnistej trasie i to podczas deszczu. Napęd 2×9 pozwoli dostosowywać się do różnie ukształtowanego terenu. Osprzęt dobrano przede wszystkim z odpornych części grupy Altus. Warto nadmienić, że tylna przerzutka została wykonana w systemie Shadow RD – to technologia, która jeszcze do niedawna była dostępna tylko w wyższych grupach. Opisywane udogodnienie polega na lepszym schowaniu komponentu przed terenowymi przeszkodami, które na pewno napotkasz na leśnych trasach. Zarówno napęd, jak i hamulce, zostały wykonane przez Shimano.
Najważniejsze zalety roweru Rock Machine:
- 29-calowe koła z oponami WTB Ranger Comp. Model o szerokości 2,25 cala to produkt niezwykle cenionej marki terenowego ogumienia, który doskonale spisze się w każdym terenie.
- Hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano Deore M4100. Komponent jest często wybierany przez doświadczonych rowerzystów MTB, którzy chcą bezpiecznie zwalniać w każdych warunkach pogodowych.
- Amortyzator przedni RST Aerial. Sprężyna powietrzna pozwoli dostosować działanie komponentu do Twojej masy, a ugięcie 120 mm sprawi, że jazda po kamieniach i korzeniach będzie bardziej komfortowa.
- Geometria Trail Fun. Rama ma parametry dostosowane do swobodnej jazdy ścieżkowej/cross-country.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Marka | ROCK MACHINE |
| Kod produktu | DD267955 |
| Płeć | damskie, męskie |
| Kolor | biały (Gloss Polar White/Black) |
| Waga produktu | 14,70 kg |
| Rozmiar ramy | 21″ |
| Rozmiar wg producenta | XL |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | RST Aerial MLC, 1-1/8″, Air, QR, Mechanical Lockout |
| Skok widelca | 120 mm |
| Damper | n/d |
| Napęd | 1×9 |
| Przerzutka przednia | n/d |
| Przerzutka tylna | microSHIFT ADVENT RD-M6195M |
| Manetki | microSHIFT ADVENT Trail Pro SLM9295R, 9s |
| Mechanizm korbowy | ONE1, 32T |
| Kaseta / wolnobieg | microSHIFT ADVENT CS-H093, 11–46T |
| Łańcuch | KMC X9 |
| Wkład suportu | Shimano SM-BB52, BSA, mufy 73 mm |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Clarks Clout+, tarcze 180/160 mm |
| Rozmiar kół | 29″ |
| Koła | Stars J20S, piasty Solon, 32H, CL, QR Type, M10x135mm |
| Opony | WTB Ranger Comp 29×2.25″ |
| Oś przód | szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Oś tył | szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Kierownica | ONE1 Alloy, MTB AL-325BT, 6° upsweep, 9° backsweep, 25mm rise, 720mm, 31.8mm |
| Wspornik kierownicy | ONE1 TDS-C342 Alloy, 31.8×45mm, +3° |
| Siodło | ONE1 XC |
| Wspornik siodła | ONE1 Alloy, SP C207, 30.9×350 mm |
| Pedały | Marwi SP-610 |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Rock machine |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |













Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji