Rower MTB KROSS Level 8.0 PP
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB KROSS Level 8.0 PP
Przeznaczony do XC rower Kross Level 8.0 PP świetnie spisze się na górskich trasach, o czym świadczy m.in. typowy osprzęt MTB z napędem Shimano Deore 1×12. Na pewno pomoże też właściwie dobrana geometria i lekkość uzyskana dzięki karbonowej ramie.
Za amortyzację odpowiada widelec RockShox Recon Silver z manetką blokady skoku 100 mm umieszczoną na kierownicy. Terenowej gotowości dodają ósmemu Levelowi koła w standardzie osi Boost i z oponami Schwalbe Rapid Rob o szerokości 2,25 cala.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Marka | KROSS |
| Kod produktu | DD234069 |
| Seria | Level |
| Płeć | męskie |
| Kolor | szary-grafitowy |
| Rocznik modelowy | 2024 |
| Rozmiar ramy | 17″ |
| Rozmiar wg producenta | M (17″), koła 29″ |
| Materiał ramy | carbon |
| Widelec | Rock Shox Recon Silver RL |
| Skok widelca | 100 mm |
| Napęd | 1×12 |
| Przerzutka tylna | Shimano Deore RD-M6100, 12-rzędowa |
| Manetki | Shimano Deore SL-M6100 |
| Mechanizm korbowy | PROWHEEL MPX, 32T/170 mm |
| Kaseta/wolnobieg | SENSAH MTB-CR-HR12 10-50T |
| Łańcuch | Shimano Deore CN-M6100 |
| Wkład suportu | Shimano BSA SM-BB52 (Hollowtech II) |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano BR-MT200, tarcze SM-RT10 160/160 CL |
| Rozmiar kół | 29″ |
| Koła | Kross aluminium 622×19, piasty MT400/MT410 (przód/tył) |
| Opony | Schwalbe Rapid Rob 29×2,25 |
| Oś przód | sztywna oś (Boost) 15×110 mm |
| Oś tył | sztywna oś (Boost) 12×148 mm |
| Kierownica | aluminium 31,8 mm, szerokość 720 mm |
| Wspornik kierownicy | Kross aluminium |
| Siodło | Selle Royal Ergo Man |
| Wspornik siodła | aluminium 27,2 mm, długość 350 mm |
| Pedały | brak |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | szary, szary-grafitowy |
| Marka | Kross |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |












Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji