Rower MTB KROSS Level 2.0
1.399,00 zł
Countdown Campaign
00
:
00
:
00
:
00
Lorem ipsum dolor sit amet

This item: Rower MTB KROSS Level 2.0
1.399,00 zł
1.399,00 zł
Trusted Seller Description
Opis
Informacje dodatkowe
Opinie (0)
Pytania i odpowiedzi
Rower MTB KROSS Level 2.0
Kross Level 2.0 to wszechstronny rower MTB XC, który poradzi sobie w każdych warunkach. Stworzono go z myślą o osobach poszukujących modelu do różnych zastosowań – zarówno do codziennego poruszania się po mieście, jak i jazdy po leśnych lub nawet łatwiejszych górskich ścieżkach. Nowoczesna geometria ułatwia manewrowanie rowerem, a także pozwala na wygodne podróżowanie.
Najważniejsze atuty tego modelu to naszym zdaniem:
- Aluminiowa rama z lekkiego i twardego stopu aluminium Lite 6061. Materiał dobrze znosi intensywną eksploatację, dlatego nadaje się na wiele lat codziennej jazdy. Do jej atutów należy zaliczyć również wysoką sztywność, która poprawia wrażenia z użytkowania.
- Rury poddano procesowi Smooth Welding, czyli wygładzaniu spawów, a także pomalowano proszkowo odpornym na uszkodzenia lakierem w ciekawej kolorystyce.
- Przewody w przemyślany sposób poprowadzono wewnątrz ramy, co rzadko zdarza się w rowerach z tej półki cenowej. W efekcie konstrukcja prezentuje się bardzo minimalistycznie oraz nowocześnie.
- Przedni amortyzator SR Suntour XCM RL o skoku 100 mm skutecznie tłumi wstrząsy na nierównej nawierzchni. Zapewnia wysoki komfort jazdy w mieście lub lekkim terenie, a potrafi także poradzić sobie z częścią większych wstrząsów na bardziej wymagających trasach.
- Prosty, ale solidny i zapewniający szeroki zakres przełożeń napęd 2×9. W tej wersji wyposażenia w całości złożono go z komponentów od Shimano – tylnej przerzutki Alivio, przedniej Altus, manetek Altus oraz korby MT101. Tak skomponowany zestaw pozwala na sprawną zmianę biegów nawet w niekorzystnych warunkach.
- Hydrauliczne hamulce tarczowe JAK-Y2 NUTT. Dostarczył je mniej znany producent, jednak ze względu na swoją konstrukcję oraz szerokie tarcze, zapewniają one dobrą pewność hamowania w każdych warunkach.
- Mocne 29” koła, które dobrze radzą sobie na leśnych ścieżkach. Bez problemu można przejechać dzięki nim po dużych przeszkodach. Zbudowano je na dobrej jakości piastach od Shimano.
- Solidne w terenie opony SCHWALBE SMART SAM 29 x 2.25.
| Specyfikacja | Informacje |
|---|---|
| Kod produktu | DD223083 |
| Marka | KROSS |
| Płeć | męskie |
| Kolor | czarny-pomarańczowy |
| Seria | Level |
| Rocznik modelowy | 2022 |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 16″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | S (16″) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | SR Suntour XCM RL |
| Skok widelca | 100 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 2×9 |
| Przerzutka przednia | Shimano Altus FD-M2020 |
| Przerzutka tylna | Shimano Alivio RD-M3100 |
| Manetki | Shimano Altus SL-M2010 |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-MT101-2, 36-22T, 175 mm |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano Acera CS-HG201, 11-36T |
| Łańcuch | Shimano Deore CN-HG53 |
| Wkład suportu | FP-B902 |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Jak-Y2 Nutt |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 29″ |
| Koła | Kross, aluminiowe |
| Opony p/t | Schwalbe Smart Sam 29×2.25″ |
| Rodzaj osi – przód | Szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Rodzaj osi – tył | Szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | aluminiowa 31.8 mm, 720 mm |
| Wspornik kierownicy | aluminiowy 31.8 mm, 7°, 70 mm |
| Siodło | Selle Royal |
| Wspornik siodła | aluminiowy 27.2 x 350 mm |
| Pedały | FP-917N |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Kross |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |
Dodaj opinię
Musisz być zalogowany, aby opublikować recenzję
Zaloguj się
Pytania i odpowiedzi
Zadaj pytanie
Nie ma jeszcze pytań



















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji