Rower MTB damski KROSS Espera 3.0
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB damski KROSS Espera 3.0
Damski rower MTB Kross Espera 3.0 27,5 to świetnej jakości propozycja dla kobiet poszukujących roweru wszechstronnego. Bazuje on na klasycznej geometrii i idealnie dopasowanym napędzie, gwarantującym satysfakcjonującą jazdę rekreacyjną. Stylowy, minimalistyczny design to jego dodatkowy atut. Wybierając ten model masz pewność, że będzie doskonale prezentował się przez wiele sezonów.
Solidna konstrukcja dająca wygodę
Model został wyposażony w świetnej jakości ramę. Wyprodukowano ją z lekkiego stopu aluminium, które cechuje się odpowiednim stosunkiem sztywności do wytrzymałości. W praktyce przekłada się to na komfortową jazdę i dużą odporność na uszkodzenia. Konstrukcję pokryto lakierem metodą proszkową, co sprawia, że powłoka nie odpryskuje.
Dużą zaletą propozycji polskiej marki jest możliwość dostosowania Espery do własnych potrzeb. Możemy zamontować na nim błotniki, podpórkę czy koszyk na bidon, jeśli jest to konieczne. Dzięki temu nadamy mu charakter bardziej turystyczny lub sportowy.
MTB opiera się na 27,5-calowych kołach. Sprawiają one, że rower jest zwrotny i pozwala na wygodne manewrowanie. Jednocześnie mniejsze obręcze to niższa masa pojazdu, co jest dodatkową zaletą w przypadku rowerów rekreacyjnych.
Dobrej jakości podzespoły
Kross Espera 3.0 27,5 to rower zaprojektowany z myślą o wygodzie podczas codziennej jazdy, jak i dający radość na lekkich terenowych szlakach. Za przyjemność z korzystania odpowiadają:
- amortyzowany widelec SR Suntour XCE o skoku 100 mm, co pozwala nie tylko zredukować drgania podczas jazdy na nierównościach, ale także przyczynia się do poprawy siły hamowania i przyczepność w terenie.
- napęd 2×8 opierający się na przerzutkach Shimano Altus i Shimano Acera, który został zaprojektowany specjalnie do jazdy rekreacyjnej. Optymalna ilość przełożeń pozwala na dopasowanie biegu do różnorodnych warunków drogowych.
- tarczowe hamulce mechaniczne sprawdzają się podczas jazdy na suchych i mokrych nawierzchniach. Dzięki nim jakość hamowania po deszczu jest optymalna, co zapewnia bezpieczeństwo.
Wszystko to sprawia, że Kross Espera 3.0 27,5 zapewni satysfakcję kobietom, poszukującym dobrej jakości roweru.
| Specyfikacja | Informacje |
|---|---|
| Kod produktu | DD254222 |
| Marka | KROSS |
| Płeć | damskie |
| Kolor | biały-różowy |
| Rocznik modelowy | 2025 |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 17″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | M (27,5″) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | SR Suntour XCE |
| Skok widelca | 100 mm |
| Damper | n/d |
| Napęd | |
| Napęd | 2×8 |
| Przerzutka przednia | Shimano Altus FD-M315, 2s |
| Przerzutka tylna | Shimano Acera RD-M3020, 8s |
| Manetki | Shimano Altus M315 |
| Mechanizm korbowy | PROWHEEL 22-36T / 170 mm |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CS-HG41, 11-34T |
| Wkład suportu | FP-B902 |
| Łańcuch | YBN S8 |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe mechaniczne |
| Hamulce p/t | SunRace BL-M400, tarcze 160 / 160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 27,5″ |
| Koła | obręcze: Kross aluminium, piasty: GL-B43F-DS/QR / GL-B43R-DS/QR |
| Opony p/t | 27,5×2,25″ |
| Rodzaj osi – przód | Szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Rodzaj osi – tył | Szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | aluminium 660 mm / 31,8 mm (27,5″) |
| Wspornik kierownicy | aluminium 60 mm / 31,8 / 3° |
| Siodło | Kross |
| Wspornik siodła | aluminium 30,9 x 350 mm |
| Pedały | tworzywo |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Kross |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |







Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji