Rower elektryczny HUSQVARNA Pather 2
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower elektryczny HUSQVARNA Pather 2
Jeżeli potrzebujesz solidnego roweru trekkingowego ze wspomaganiem elektrycznym, to Husqvarna Pather 2 będzie jedną z ciekawszych propozycji. Model ten zwraca na siebie uwagę estetycznym designem, a dobrej jakości komponenty sprawiają, że jazda na nim jest przyjemna. Dobrej jakości wyposażenie sprawia, że możesz w pełni wykorzystywać jego możliwości podczas dojazdów do pracy, jak i dłuższych wypraw.
Najważniejsze cechy
Mocny silnik Yamaha
Niezawodne wsparcie na każdej trasie oferuje wydajny silnik Yamaha PW-S2. Model ten charakteryzuje się mocą 250 W i maksymalnym momentem obrotowym wynoszącym 75 Nm. Pozwala to na szybkie nabieranie prędkości oraz łatwe jej utrzymywanie. Jednocześnie ułatwia pokonywanie podjazdów.
Wydajna bateria
Możliwość przejechania dziesiątek kilometrów na jednym ładowaniu to zasługa solidnej jakości akumulatora. W tym e-bike’u znajdziesz baterię Simplo o pojemności 630 Wh. Jej ładowanie zdecydowanie ułatwia dołączony do zestawu zasilacz, pozwalający na szybkie uzupełnienie energii.
Intuicyjna obsługa
Czytelny wyświetlacz Yamaha Display B pozwala na łatwą obsługę systemu wspomagania. Na dużym, 3-calowym ekranie możemy odczytać nie tylko parametry dotyczące wybranego trybu czy stanu baterii, ale także parametry jazdy — dzięki temu z powodzeniem zastąpi prosty licznik.
Komfortowa geometria
Husqvarna Pather 2 bazuje na klasycznej, , dzięki czemu zapewnia komfort podczas jazdy na każdym dystansie. Sylwetka jest nieco pochylona, do docenia się szczególnie na dłuższych dystansach. Świetne wyważenie konstrukcji sprawdza się podczas podjazdów.
Optymalna amortyzacja
Amortyzator o dużym — 75 mm — skoku sprawia, że nie tylko skutecznie redukowane są drgania, ale także poprawiona zostaje przyczepność i siła hamowania, co można docenić w lekkim terenie, np. przejeżdżając przez las.
Napęd 1×11
Przyjemną jazdę zapewnia napęd z 11 przełożeniami. To optymalna ilość biegów, aby z łatwością dopasować tryb pracy roweru do aktualnych warunków drogowych. Dzięki temu masz pewność, że jazda jest komfortowa w mieście i terenie.
2-tłoczkowe hydrauliki
Projektanci Husqvarna postawili na niezawodne hydrauliczne hamulce tarczowe, które zapewniają maksymalną jakość pracy, także w deszczu. Jednocześnie ich siła i modulacja są optymalnie dopasowane do charakterystyki roweru.
Wytrzymałe opony trekkingowe
Podwójna ochrona przed przebiciem sprawia, że opony dobrze sprawdzą się w każdych warunkach. Model ten ma specjalne ścianki boczne SnakeSkin minimalizujące ryzyko rozcięcia. Toczy się lekko i stabilnie.
Mocne oświetlenie
Zgodne z rygorystycznymi normami STVZO oświetlenie sprawia, że nie tylko gwarantuje widzialność, ale także nie oślepia innych osób. Z przodu znajdziemy reflektor Litemove o mocy 150 luxów, z tyłu natomiast wydajną lampkę AXA Blueline E.
Bagażnik z MIK-iem
Nośność aż do 25 kg i kompatybilność z systemem szybkiego montażu MIK sprawiają, że bagażnik w tym rowerze sprawdzi się nie tylko podczas codziennej jazdy po mieście, ale także w trakcie dłuższych wypraw turystycznych.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Producent / Marka | HUSQVARNA |
| Kod produktu | DD260428 |
| Rocznik modelowy | 2024 |
| Płeć | męskie |
| Kolor | biały-czarny |
| Kolor wg producenta | white / black |
| Waga produktu | 25,7 kg |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 19,5″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | M (50) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | SR Suntour Mobie25 LOR, Coil (tapered) |
| Skok widelca | 75 mm |
| Silnik | |
| Model silnika | Yamaha PW-S2 |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 75 Nm |
| Umiejscowienie silnika | centralne |
| Wyświetlacz / sterowanie | Yamaha Display B (LCD 3,0″) |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Simplo Intube 630 |
| Pojemność akumulatora | 630 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Ładowarka | Simplo Rapid Charger 4A |
| Napęd | |
| Napęd | 1×11 |
| Przerzutka przednia | n/d |
| Przerzutka tylna | Shimano RD-M550, 11s |
| Manetki | Shimano SL-M550R |
| Kaseta / wolnobieg | CS-M550 (11–50T) |
| Mechanizm korbowy | Husqvarna Narrow-Wide (44T), ramię korby Husqvarna EC40, aluminum forged, ISIS |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce przód / tył | Tektro HD-T390 (2-tłoczkowe), tarcze Tektro TR17 180 / 180 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 27,5″ |
| Obręcze / piasty | Mach 1 Trucky 30 with eyelets (tubeless ready), piasty: Husqvarna DA210F / DA210R |
| Oś przód | sztywna oś 15×100 mm |
| Oś tył | sztywna oś (Boost) 12×148 mm |
| Opony | Schwalbe Super Moto-X Performance Reflex (62-584) 27.5×2.40″ |
| Komponenty | |
| Kierownica | Husqvarna Riser 31,8 mm, sweep 9°, rise 20 mm, szerokość 640 mm |
| Wspornik kierownicy | Husqvarna (a-head), aluminiowy, regulowany, 31,8 mm |
| Siodło | Husqvarna Ergo |
| Wspornik siodła | Husqvarna, 31,6 mm, długość 350 mm, Patent |
| Pedały | Husqvarna, platformowe (aluminium) |
| Oświetlenie | Przód: Litemove HKSE-150 (750 lm) · Tył: AXA Blueline E |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Husqvarna |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |
| Kolor | biały-czarny, szary |















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji