Rower elektryczny damski KROSS Lea Boost 2.0
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower elektryczny damski KROSS Lea Boost 2.0
Lubisz wycieczki w terenie i chcesz mieć solidne ułatwienie na podjazdach? Damski e-bike Kross Lea Boost 2.0 najlepiej spisze się w lesie, ale równie skuteczne wsparcie zapewni także na miejskich czy polnych trasach. Wszystko dzięki ukrytemu w tylnej piaście silnikowi Hyena MRC-A250 o maksymalnym momencie obrotowym 40 Nm. Schowana wewnątrz ramy bateria o pojemności 349,2 Wh umożliwia do 50 km jazdy ze wspomaganiem na jednym ładowaniu baterii. Za pomocą czytelnego wyświetlacza LCD Compact EX łatwo dobierzesz tryb wsparcia i wejrzysz w parametry napędu. To bardzo proste.
Hydrauliczne hamulce i blokada skoku – zalety damskiego e-bike’a
Napęd elektryczny to jedno, ale warto omówić też klasyczne komponenty rowerowe. Hydrauliczne hamulce tarczowe ze średniej wielkości tarczami pozwolą wyhamować elektryka nawet w czasie deszczu. Olejowe przewody między klamkami kierownicy a zaciskami gwarantują doskonałą modulację, co stanowi przewagę nad odpowiednikami mechanicznymi.
Zaletą e-bike’a jest też widelec SR Suntour XCM o skoku 100 mm. Ugięcie amortyzatora można wyłączyć na koronie widelca – służy do tego hydrauliczna blokada. Omawiana opcja przydaje się po wyjeździe z lasu na równy asfalt – wyłączasz blokadę, a siła pedałowania jest efektywniej przekazywana na koła. Druga opcja to włączenie ugięcia, które doda komfortu na terenowych nierównościach.
Najważniejsze cechy roweru elektrycznego Kross Lea Boost 2.0:
- Elektryczny napęd marki Hyena z silnikiem 40 Nm i baterią pozwalającą jechać ze wsparciem do 50 km na jednym ładowaniu akumulatora – uniwersalny wybór na krótkie terenowe wycieczki;
- Klasyczny napęd microSHIFT Acolyte – ma 9 biegów, spośród których łatwo wybierzesz ten najskuteczniejszy na danym odcinku;
- Terenowe opony średniej szerokości (2,1”) – to kompromis między ogumieniem stosowanym w najcięższym terenie a modelami na szutry, co zapewnia niskie opory toczenia, ale również przyczepność;
- Hydrauliczne hamulce tarczowe – skuteczne w każdą pogodę i znakomicie wyczuwalne;
- Widelec z hydrauliczną blokadą skoku o wartości 100 mm – dodaje wygody, a ugięcie można zablokować.
- 22,2 kg wagi – według danych dostarczonych przez producenta.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Silnik | |
| Model silnika | Hyena MRC-A250 |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 40 Nm |
| Umiejscowienie silnika | Tylna piasta |
| Wyświetlacz / przełącznik | Hyena LCD Compact EX |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Hyena BP-A350 |
| Pojemność akumulatora | 349,2 Wh |
| Ładowarka | 2A |
| Umiejscowienie akumulatora | Zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | DD228769 |
| Marka | KROSS |
| Płeć | Damskie |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | Lea Boost |
| Waga | ok. 22,2 kg |
| Rocznik modelowy | 2023 |
| Rama i zawieszenie | |
| Rozmiar ramy | 19″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | DM (19″), koła 29″ |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Widelec | SR Suntour XCM ATB HLO |
| Skok widelca | 100 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×9 |
| Przerzutka przednia | Brak |
| Przerzutka tylna | Microshift Acolyte RD-M5180M, 9s |
| Manetki | Microshift Acolyte |
| Kaseta / wolnobieg | Microshift Acolyte CS-H083 (11–42T) |
| Mechanizm korbowy | Wheel Top (38T), długość ramienia 175 mm |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | Tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Radius BH-M960, tarcze 160/160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar kół | 29″ |
| Obręcze | Kross, aluminiowe (622×19) |
| Opony | Wanda P1255 29×2,10″ |
| Oś przód | Szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Oś tył | Szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | Aluminiowa, 31,8 mm, szerokość 700 mm |
| Wspornik kierownicy | Aluminiowy, 31,8 mm, wznios 3°, długość 60 mm |
| Siodło | Zmienny model zależnie od partii produkcyjnej |
| Wspornik siodła | Aluminiowy, 27,2 mm, długość 400 mm |
| Pedały | FP-917N |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Kross |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |













Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji