Rower elektryczny damski KELLYS Tayen R10 P
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower elektryczny damski KELLYS Tayen R10 P
Kellys Tayen R10 z silnikiem Panasonic oraz baterią 725 Wh to elektryczny rower górski o niezwykle wszechstronnych możliwościach. Aluminiowa rama o geometrii dopasowanej do kobiecych możliwości, przedni widelec SR SUNTOUR XCM32 o skoku 120 mm oraz szerokie opony pozwalają dobrze sobie radzić z jazdą w terenie. Natomiast dzięki elektrycznemu wsparciu pedałowania każda podróż będzie mniej męcząca.
Uniwersalny e-MTB to świetna propozycja dla rowerzystek chcących zacząć jeździć nie tylko więcej i szybciej, ale także po bardziej wymagających trasach. Z mocnym silnikiem PANASONIC GX Ultimate nawet najbardziej stromy podjazd stanie się prosty do przejechania.
Najważniejsze informacje:
- Wyprodukowana w Europie rama z lekkiego i bardzo wytrzymałego stopu aluminium. Łagodna geometria pozwala lepiej panować nad rowerem w terenie oraz wygodniej podróżować. W dolnej rurze producent zintegrował baterię, dzięki czemu rower świetnie wygląda, a elektronika jest skutecznie zabezpieczona.
- Mocny silnik Panasonic GX Ultimate – z 90 Nm maksymalnego momentu obrotowego – dostarcza wsparcia, dzięki któremu żadna trasa nie sprawia trudności. Zasilanie pozwala łatwo i dynamicznie radzić sobie z podjazdami lub z trudno przejezdnymi nawierzchniami.
- Akumulator o pojemności 725 Wh zapewnia zapas energii wystarczający na wielogodzinne wycieczki. Do zarządzania napędem elektrycznym oraz śledzenie najważniejszych informacji o jeździe służy kolorowy wyświetlacz z technologią Bluetooth 5.0. Wskazuje dane, takie jak: prędkość, czas, stan baterii oraz pozostały zasięg wspomagania.
- Idealnie pasujące do mniejszych rozmiarów ram i lepsze dla niższych rowerzystek koła w rozmiarze 27,5”. Oferują doskonałą zwrotność i dobrze radzą sobie z dużymi przeszkodami.
- Dziewięciobiegowy napęd zbudowany z komponentów Shimano Atlus. Mechanizm 1×9 działa płynnie, wytrzymuje duże obciążenia i doskonale współpracuje z silnikiem elektrycznym.
- Reagujące z dużą siłą hydrauliczne hamulce tarczowe. Dwutłoczkowe zaciski i szerokie tarcze sprawdzają się przy dynamicznej jeździe.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Silnik | |
| Model silnika | Panasonic GX Ultimate |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 90 Nm |
| Umiejscowienie silnika | Centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Panasonic Side Color Display z nawigacją, Bluetooth® 5.0 |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Kellys Re-Charge Li-ion (wewnętrzny) |
| Pojemność akumulatora | 725 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | Zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Ładowarka | 2A |
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | DD190469 |
| Marka | KELLYS |
| Płeć | Damskie |
| Kolor | Błękitny |
| Rocznik modelowy | 2023 |
| Rama i zawieszenie | |
| Rozmiar ramy | 18,5″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | L (koła 29″) |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Widelec | SR Suntour XCM32 Boost (29″) |
| Skok widelca | 120 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×9 |
| Przerzutka przednia | Brak |
| Przerzutka tylna | Shimano Altus RD-M2000 |
| Manetki | Shimano Altus SL-M2000 Rapidfire Plus |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CS-HG2021-9 (11–36T) |
| Mechanizm korbowy | Samox, 34T, ramiona 170 mm |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | Tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano BR-MT200, tarcze 180/180 mm |
| Koła | |
| Rozmiar kół | 29″ |
| Koła | KLS Draft Disc 622×21 (32H), piasty Shimano MT400-B Center Lock |
| Opony p/t | Mitas Ocelot 29×2.10″ (54-622) |
| Oś przód | Sztywna oś Boost 15×110 mm |
| Oś tył | Sztywna oś Boost 12×148 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | KLS Active RiseBar, 31.8 mm, wznios 18 mm, szer. 700 mm |
| Wspornik kierownicy | KLS Alm/En 50, dł. 45 mm |
| Siodło | Selle Royal Vivo |
| Wspornik siodła | KLS Active, 30.9 mm, dł. 350 mm |
| Pedały | Platformowe, tworzywo antypoślizgowe |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | Biały, błękitny, bordowy |
| Marka | kellys |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |














Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji