Przyczepka samochodowa 230×125 UNITRAILER GARDEN 230 KIPP z burtami BIS, stelażem H-800
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Przyczepka samochodowa 230×125 UNITRAILER GARDEN 230 KIPP z burtami BIS, stelażem H-800
UNITRAILER GARDEN 230 KIPP z burtami BIS
Przestrzeń ładunkowa 230 x 125 cm
Ocynkowana konstrukcja
2 lata gwarancji*
* Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji o 1 rok.
Uchylny dyszel
Otwierana tylna burta
Możliwość wysyłki na palecie
Dyszel uchylny
Dyszel uchylny typu „V”, który w każdej chwili można złożyć pod podłogę przyczepki. Tworzony z wysokiej jakości materiałów dyszel kiprowany pozwala na błyskawiczny rozładunek, łatwiejsze czyszczenie oraz postawienie przyczepy pionowo na tylnej burcie, co pomaga zaoszczędzić miejsce przy jej przechowywaniu. Dyszel kiprowany użytkowany zgodnie z przeznaczeniem jest równie wytrzymały, co dyszel stały.
Ocynkowana konstrukcja
Przyczepka Garden 230 jest wykonana z ocynkowanej stali, dzięki czemu jest ona odporna na rdzę i warunki atmosferyczne. Wzmocnieniem dla całej konstrukcji są dwie belki wsporcze zamontowane pod podłogą, które podtrzymują powierzchnię transportową.
Otwierana i zdejmowana tylna burta
Z Unitrailer Garden 230 w bezpieczny i komfortowy sposób możesz przewieźć materiały budowlane, meble lub urządzenia specjalistyczne. W każdej chwili możesz zdemontować tylną burtę, ściągając ją z zaczepów i zyskując tym samym dużo więcej przestrzeni załadunkowej w ciągu kilku sekund.
Wymiary przestrzeni załadunkowej
Duża przestrzeń załadunkowa KIPP 230 zapewnia komfortowy transport materiałów budowalnych, sprzętu, mebli czy innego rodzaju ładunku. Wymiary przestrzeni załadunkowej wynoszą:
- szerokość: 125 cm
- długość: 230 cm
- przekątna: 261 cm
- wysokość od podłogi do dachu stelaża: 150 cm
Oś na wałkach skrętnych
Renomowana oś skrętna nowej generacji firmy AL-KO lub KNOTT uresorowana na wałkach skrętnych zapewnia bardzo dobre warunki jezdne. Oś zrealizowana została na specjalne zamówienie firmy Unitrailer. Wyróżnia się trwałością, niezawodnością i precyzją wykonania.
Co w zestawie?
W zestawie otrzymują państwo: przyczepę Unitrailer Garden 230 KIPP z burtami BIS oraz otwieraną burtą tylną, stelaż H-800 wraz z pokrowcem, koło podporowe, komplet dokumentów: instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną oraz dokumenty wymagane do rejestracji przyczepy (homologacja, faktura zakupu oraz certyfikat autoryzacyjny). Decydując się na zakup naszej nowej przyczepki, otrzymasz 2 lata gwarancji. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia Gwarancji+, czyli rozszerzenia okresu gwarancyjnego o kolejne 12 miesięcy!
Transport
Przyczepa zostanie wysłana pod Twój dom firmą spedycyjną. Przed wysyłką w naszym magazynie przyczepa jest zabezpieczana i mocowana do palety, by zapewnić bezpieczny transport.
DMC – 750 kg
Dopuszczalna masa całkowita przyczepy wynosi 750 kg. Jej waga to 129 kg. Oznacza, że przewożony na niej ładunek może ważyć nawet do 621 kg. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszymi specjalistami za pomocą czatu, e-maila lub telefonicznie. Informacja o dopuszczalnej masie całkowitej znajduje się na ostatniej stronie w dowodzie rejestracyjnym pod pozycją „O.2”. Możliwe DMC: 300 kg, 350 kg, 400 kg, 450 kg, 499 kg, 500 kg, 525 kg, 550 kg, 575 kg, 600 kg, 625 kg, 650 kg, 675 kg, 700 kg, 725 kg, 750 kg.
| Specyfikacja | Opis |
|---|---|
| Producent | UNITRAILER |
| Kod produktu | UT004189 |
| EAN | 5907648369559 |
| Model | Garden Trailer 230 KIPP |
| DMC min. | 300 kg |
| DMC max. | 750 kg |
| Długość przestrzeni ładunkowej | 2304 mm |
| Szerokość przestrzeni ładunkowej | 1256 mm |
| Koła | 155/70 R13 |
| Koło zapasowe ze wspornikiem | opcjonalnie |
| Umiejscowienie kół | poza przestrzenią ładunkową |
| Rodzaj zawieszenia | 1 oś niehamowana 750 kg |
| Liczba osi | 1 |
| Hamulce | niehamowana |
| Burty | stalowe |
| Wysokość burty | 30 cm |
| Podłoga | pełna podłoga sklejkowa |
| Uchylna | tak |
| Zastosowanie | przeprowadzki / przewóz mebli; transport towarów w firmie |
| Rodzaj wtyczki | 7 pin |
| Możliwe użycie adaptera | 13/7 pin |
| Światło cofania | nie |
| Dopuszczalna ładowność | 622 kg |
| Waga przyczepy | 128 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Unitrailer |
| Stan | Dziewięć |




























Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji