Przyczepka dwuosiowa 264×125 UNITRAILER GARDEN 264/2 KIPP ze stelażem H-800
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Przyczepka dwuosiowa 264×125 UNITRAILER GARDEN 264/2 KIPP ze stelażem H-800
Oferujemy Państwu największą przyczepę samochodową o wymiarach powierzchni GARDEN 264/2 KIPP transportowej 264×125 cm, która pozwoli Ci przewieźć ładunki o bardzo dużej objętości. Model Garden Trailer 264 to przyczepa która ułatwi Ci wszystkie zadania transportowe. Chcesz przewieźć dużą ilość drewna? Nie ma problemu! Nowy sprzęt AGD lub RTV? Nic prostszego! Żadne zadanie nie będzie od teraz straszne. Mając własną przyczepkę nie będziesz musiał przepłacać w wypożyczalni ani być zdanym na dobrą wolę znajomych i sąsiadów. Sam przewieziesz wszystko to, co potrzebujesz, a załadunek i wyładunek ułatwi kiprowany dyszel.
Na co warto zwrócić uwagę w tym modelu przyczepy?
- bardzo szeroka powierzchnia transportowa, która ułatwi przewóz towarów gabarytowych.
- pełny ocynk zabezpieczający przed korozją.
- ponadstandardowa wytrzymałość dzięki dodatkowym belkom wsporczym pod podłogą i wzmocnieniom ramy.
- aktywne światła obrysowe ułatwiają odczytanie pozycji przyczepy przy cofaniu.
- plastikowe błotniki odporne na korozję i bardzo wytrzymałe.
- tylne światła zespolone zabezpieczone przed uszkodzeniem.
- możliwość postawienia przyczepy na tylnej burcie, dzięki czemu zajmuje bardzo mało miejsca podczas przechowywania.
- koła umieszczone po bokach powierzchni transportowej dające w efekcie niższy środek ciężkości, lepsze prowadzenie i brak podskakiwania przyczepy nawet przy jeździe bez załadunku.
Parametry techniczne przyczepy dwuosiowej Garden Trailer 264/2
- PODWOZIE – renomowana oś skrętna nowej generacji resorowana na wałkach skrętnych, która zapewnia bardzo dobre warunki jezdne. Uchylny dyszel typu V zakończony zaczepem kulowym ze wskaźnikiem poprawności sprzęgu. Całoroczne koła w wymiarze 155/70 R13, które dobrze tłumią nierówności na drodze i pozwalają na komfortową jazdę z przyczepką. Rama nośna wykonana z profili giętych z blachy stalowej, ocynkowanej ogniowo, skręcona śrubami.
- NADWOZIE – podłoga z wysokiej jakości sklejki wodoodpornej, antypoślizgowej gr. 9 mm o wymiarach powierzchni transportowej: 2640 mm długości x 1250 mm szerokości. Całkowite wymiary przyczepy: 3541 mm długości x 1690 mm szerokości x 1120 mm wysokości (ze stelażem i plandeką).
- BURTY – wysokość całkowita 30 cm wykonana z wytrzymałej stalowej blachy ocynkowanej zabezpieczonej przed korozją. Wielokrotnie gięte dla większej sztywności. Z uchwytami na linkę opończy pozwalającą na odpowiednie naciągnięcie plandeki. Tylna burta otwierana z możliwością całkowitego demontażu.
Przy składaniu zamówienia na przyczepkę burtową w naszym sklepie nie zapomnij o podaniu wartości DMC dopasowanej do swojego auta, którym zamierzasz najczęściej ciągać przyczepę. W polu uwag dostępnych w koszyku prosimy o wpisanie DMC przyczepy (pozycja O.2 w dowodzie rejestracyjnym). Możliwe DMC: 300 kg, 350 kg, 400 kg, 450 kg, 499 kg, 500 kg, 525 kg, 550 kg, 575 kg, 600 kg, 625 kg, 650 kg, 675 kg, 700 kg, 725 kg, 750 kg.
| Specyfikacja | Opis |
|---|---|
| Producent | UNITRAILER |
| Model | Garden Trailer 264/2 KIPP |
| Kod produktu | UT004570 |
| EAN | 5908272656633 |
| DMC min. | 300 kg |
| DMC max. | 750 kg |
| Waga przyczepy | 192 kg |
| Dopuszczalna ładowność | 558 kg |
| Długość przestrzeni ładunkowej | 2641 mm |
| Szerokość przestrzeni ładunkowej | 1256 mm |
| Koła | 155/70 R13 |
| Koło zapasowe ze wspornikiem | Opcjonalnie |
| Umiejscowienie kół | Poza przestrzenią ładunkową |
| Liczba osi | 2 |
| Rodzaj zawieszenia | 2 osie niehamowane 750 kg |
| Hamulce | Niehamowana |
| Burty | Stalowe |
| Wysokość burty | 30 cm |
| Podłoga | Pełna podłoga sklejkowa |
| Uchylna | Tak |
| Zastosowanie | Przeprowadzki / przewóz mebliTransport towarów w firmie |
| Światło cofania | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Unitrailer |
| Stan | Dziewięć |























Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji