Rower MTB damski KROSS Lea 2.0 EQ 27.5
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB damski KROSS Lea 2.0 EQ 27.5
Rower górski damski Kross Lea 2.0 EQ to prawdziwy hit na rynku. Lekka aluminiowa rama, bardzo dobrze skomponowane kompletne wyposażenie sprawdzi się w terenie i podczas codziennych przejażdżek w mieście . Solidny napęd zbudowany z komponentów Shimano, zapewni doskonałą precyzję działania, szeroki zakres przełożeń, wysoką wytrzymałość. Amortyzowany widelec w czasie jazdy po drogach gorszej jakości pozwoli komfortowo podróżować a hamulce tarczowe dadzą pełną kontrolę nad rowerem w awaryjnych sytuacjach i na zjazdach o dużym nachyleniu. Zobacz film poniżej.
Dla kogo jest rower Kross Lea
Maszyna skierowana do Pań poszukujących dobrego i wytrzymałego roweru górskiego, który przy zachowaniu rozsądnej ceny oferuje solidny osprzęt, niską wagę oraz zaawansowaną nowoczesną ramę, bezproblemową w eksploatacji. Jeśli poszukujesz roweru górskiego do rekreacyjnej jazdy, wycieczek, jazdy po lesie lub po prostu lubisz podróżować z bagażem i przeżywać rowerowe przygody to ten rower jest dla Ciebie. Nie bez znaczenia jest fakt, że producent oferuje wydłużony okres ochrony gwarancyjnej oraz ogólnopolską sieć serwisów.
Najważniejsze cechy roweru górskiego Kross Lea 2.0 EQ 27,5″
- Aluminiowa rama
- amortyzowany widelec
- ergonomiczna geometria
- efektywność napędzania
- osprzęt Shimano 3×7
- tarczowe hamulce
- kompletne wyposażenie w błotniki, bagażnik i stopkę
- wydłużoną ochronę na ramę roweru po rejestracji roweru na stronie producenta i spełnieniu warunków
- GRATIS – ubezpieczona, przesyłka kurierska DPD
| Specyfikacja | Informacje |
|---|---|
| Kod produktu | DD229815 |
| Marka | KROSS |
| Płeć | damskie |
| Kolor | pomarańczowy-granatowy |
| Seria | Lea |
| Waga produktu | według producenta: 14,4 kg (z pedałami) |
| Rocznik modelowy | 2024 |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 15″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | DS 15″ (27,5″) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | Zoom Forgo 565D |
| Skok widelca | 100 mm |
| Damper | n/d |
| Napęd | |
| Napęd | 3×7 |
| Przerzutka przednia | Shimano Tourney TY300, 3s |
| Przerzutka tylna | Shimano Altus RD-M310, 7s |
| Manetki | Shimano Tourney ST-EF41, 3/7 s |
| Mechanizm korbowy | WHEEL TOP, 42T-34T-24T / 170 mm |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano TZ500, 7s |
| Łańcuch | KMC HV500 |
| Wkład suportu | FP-B902 |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe mechaniczne |
| Hamulce p/t | Shimano Tourney ST-EF41, tarcze 160 / 160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 27,5″ |
| Koła | Kross aluminium |
| Opony p/t | 27,5×2,1″ |
| Rodzaj osi – przód | Szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Rodzaj osi – tył | Szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | Kross aluminium, 660 mm, 31,8 mm |
| Wspornik kierownicy | Kross aluminium, 75 mm / 31,8 / 7° |
| Siodło | Kross |
| Wspornik siodła | Kross aluminium, 30,9 x 300 mm |
| Pedały | platformowe, tworzywo |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Kross |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |







Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji