Rower elektryczny GHOST E-Teru Advanced
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower elektryczny GHOST E-Teru Advanced
Ghost E-Teru Advanced — wszechstronny hardtail świetnej jakości
Jeżeli marzysz o dobrej jakości hardtailu, który cechuje się wszechstronnością, to górski rower elektryczny Ghost E-Teru Advanced będzie doskonałym wyborem. Wysokiej jakości wspomaganie elektryczne, solidne komponenty i wytrzymała konstrukcja o komfortowej geometrii pozwalają czerpać pełną przyjemność zarówno z jazdy na górskich szlakach, jak i podczas codziennego poruszania się po okolicy czy weekendowych wypraw. Projektanci postawili na wpadający w oko design, dzięki czemu to propozycja przyciągająca spojrzenia.
Potężny silnik Bosch Performance Line CX
Ghost E-Teru Advanced to rower elektryczny, który zachwyca jakością wspomagania. Postawiono na rozwiązania klasy premium, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
Znajdziesz w nim:
- centralny silnik Bosch Performance Line CX o mocy 250 W i maksymalnym momencie obrotowym 85 Nm,
- zintegrowany akumulator Bosch InTube 750 Wh ukryty w ramie z szybką ładowarką Bosch 4A,
- kolorowy wyświetlacz Bosch Kiox 300 pracujący w środowisku Smart System.
W praktyce to rower, na którym szybko nabierzesz prędkości i z przyjemnością pokonasz każdy pojazd. Długi zasięg pozwoli ci znacznie przedłużyć czas pomiędzy kolejnymi ładowaniami. Jego obsługa jest naprawdę prosta, nawet dla osoby początkującej. Zaawansowany system Smart z kompatybilną aplikacją mobilną pozwoli ci natomiast precyzyjnie dopasować pojazd do swoich potrzeb.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Silnik | |
| Model silnika | Bosch Performance Line CX |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 85 Nm |
| Umiejscowienie silnika | Centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Bosch Kiox 300 [BHU3600] (TFT-LCD: 2.0″) |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Bosch InTube 750 Wh |
| Pojemność akumulatora | 750 Wh |
| Ładowarka | Bosch Charger 4A (220–240 V) |
| Umiejscowienie akumulatora | Zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | DD270559 |
| Marka | GHOST |
| Płeć | Damskie, męskie |
| Kolor | Szary – złoty |
| Kolor wg producenta | Metallic anthracite / metallic gold yellow – glossy |
| Rocznik modelowy | 2025 |
| Rama i zawieszenie | |
| Rozmiar ramy | 21,5″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | XL |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Widelec | Suntour XCR34 Air Boost LOR DS |
| Skok widelca | 120 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×11 |
| Przerzutka przednia | Brak |
| Przerzutka tylna | Shimano Deore XT Linkglide RD-M8130, 11s |
| Manetki | Shimano Triggershift Deore XT Linkglide SL-M8130, Rapidfire+ |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CUES CS-LG700-11, HG |
| Mechanizm korbowy | Miranda Virage, 170 mm |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | Tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | TRP T4 HD-M807, tarcze 203/203 mm |
| Koła | |
| Rozmiar kół | 29″ |
| Koła | Schurmann Yak Disc 25 |
| Opony p/t | Schwalbe Smart Sam 2.35″ |
| Oś przód | Sztywna oś Boost 15×110 mm |
| Oś tył | Sztywna oś Boost 12×148 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | Ghost Riser Bar Ground Fiftyone, Ø 31.8 mm, wznios 27 mm |
| Siodło | Selle Royal MTB Vivo |
| Wspornik siodła | Ghost, Ø 34.9 mm, długość 400 mm |
| Pedały | VP VPE-527 |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | czarny-szary, szary-złoty |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Marka | Ghost |

















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji