Rower elektryczny KELLYS Tygon R10 P
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower elektryczny KELLYS Tygon R10 P
Kellys Tygon R10 to elektryczny rower MTB stworzony dla szerokiego grona odbiorców. Ma wszystko, czego potrzeba do rekreacyjnej jazdy po górskich trasach. Amortyzacja o skoku 120 mm, łagodna pozycja za kierownicą oraz dobrej klasy osprzęt pozwalają radzić sobie w trudnym terenie. Z kolei mocny silnik Panasonic – zasilany przez baterię o pojemności 725 Wh – gwarantuje wsparcie potrzebne do radzenia sobie z najbardziej wymagającymi odcinkami.
Elektryczny Tygon R10 pozwala nie tylko jeździć dalej, ale także podkręcić tempo i wjeżdżać w miejsca niedostępne dla tradycyjnych hardtaili. Słowacki producent wyposażył ten model z jeden z najmocniejszych silników na rynku, dlatego świetnie sprawdzi się on u kolarzy kochających dynamiczną jazdę.
Najważniejsze informacje:
- Rama z wytrzymałego i lekkiego aluminium. Wykonano ją w Europie, z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcyjnych, co daje gwarancje najwyższej jakości. Geometrię zoptymalizowano pod kątem rekreacyjnych wycieczek, dlatego ułatwia ona manewrowanie i nie wymusza mocno pochylonej pozycji kolarza.
- Zintegrowana w dolnej rurze ramy bateria o pojemności 725 Wh wystarcza na dalekie, nawet kilkugodzinne wycieczki. Umiejscowienie jej w tym miejscu zapewnia dobrą ochronę ogniw przed wstrząsami lub uderzeniami.
- Silnik Panasonic GX Ultimate z momentem obrotowym na poziomie 90 Nm. Jest to jeden z mocniejszych modeli na rynku. Nie tylko zapewnia wsparcie przydatne na górskich trasach, ale daje możliwość bardzo dynamicznej jazdy.
- Kolorowy wyświetlacz do sterowania napędem elektrycznym. Przejrzysty ekran w czasie jazdy dostarcza danych, takich jak: prędkość, czas, stan baterii oraz pozostały zasięg wspomagania. Technologia Bluetooth 5.0 umożliwia synchronizację z kolarskimi aplikacjami takimi, jak Strava oraz Komoot.
- 29-calowe koła z oponami o szerokości typowej dla dyscypliny MTB XC. Dobrze radzą sobie z większością przeszkód, a także wyróżniają się niskim oporami toczenia, co przekłada na dalsze zasięgi wspomagania. Wraz z widelcem o skoku 120 mm zapewniają amortyzację wystarczającą na wyboiste szlaki.
- Napęd 1×9, złożony z elementów z serii Shimano Altus. Mechanizm pracuje płynnie i niezawodnie. Dobrze znosi duże obciążenia, co poprawia współpracę z silnikiem elektrycznym.
- Mocne hamulce – hydrauliczne tarczówki Shimano MT200. Szerokie tarcze (180/180 mm) oraz dwutłoczkowe zaciski oferują siłę działania potrzebną do bezpiecznego zjeżdżania e-MTB.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Silnik | |
| Model silnika | Panasonic GX Ultimate |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 90 Nm |
| Umiejscowienie silnika | Centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Panasonic Side Color Display z nawigacją, Bluetooth® 5.0 |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Kellys Re-Charge Li-ion (wewnętrzny) |
| Pojemność akumulatora | 725 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | Zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Ładowarka | 2A |
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | DD190515 |
| Marka | KELLYS |
| Płeć | Męskie |
| Kolor | Czerwony |
| Rocznik modelowy | 2022 |
| Rama i zawieszenie | |
| Rozmiar ramy | 19,5″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | L |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Widelec | SR Suntour XCM32 Boost (29″), sprężyna stalowa (coil) |
| Skok widelca | 120 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×9 |
| Przerzutka przednia | Brak |
| Przerzutka tylna | Shimano Altus RD-M2000 (9s) |
| Manetki | Shimano Altus SL-M2000 Rapidfire Plus |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CS-HG201-9 (11–36T) |
| Mechanizm korbowy | Samox, 34T, ramiona 170 mm |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | Tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano BR-MT200 |
| Koła | |
| Rozmiar kół | 29″ |
| Koła | Obręcze KLS Draft Disc 622×21 |
| Opony p/t | Mitas Ocelot 29×2.10″ (54-622) |
| Oś przód | Sztywna oś Boost 15×110 mm |
| Oś tył | Sztywna oś Boost 12×148 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | KLS Active RiseBar, 31.8 mm, wznios 18 mm, szer. 720 mm |
| Wspornik kierownicy | KLS Alm/En 50, dł. 60 mm |
| Siodło | Selle Royal Vivo |
| Wspornik siodła | KLS Active, 30.9 mm, dł. 350 mm |
| Pedały | Platformowe, tworzywo antypoślizgowe |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | czerwony, zielony |
| Marka | kellys |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |
















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji