Rower szosowy SENSA Romagna Disc 105
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower szosowy SENSA Romagna Disc 105
SENSA Romagna Disc 105 to świetnie wyposażony rower szosowy endurance za rozsądną cenę. Holenderski producent zastosował w nim aluminiową ramę o wygodnej geometrii, która zapewnia wyjątkowy komfort jazdy podczas pokonywania dalekich dystansów. Wraz z niezawodnym osprzętem – hydrauliczne hamulce oraz napęd 2×12 z grupy Shimano 105 – tworzy zestaw idealny dla początkujących kolarzy.
Przedni widelec z włókna węglowego, dobrze pochłaniającego mikrowstrząsy, a także opony o szerokości 28 mm sprawiają, że rower okazuje się nie tylko wygodny, lecz również bardzo stabilny i zwrotny na drogach o kiepskiej jakości nawierzchni.
Najważniejsze informacje:
- Aluminiowa rama. Wykonano ją z wysokiej jakości stopu aluminium Lite 6061. Rurki poddano procesowi podwójnego cieniowania oraz hydroformowania, co poprawiło sztywność konstrukcji, a także zwiększyło jej stosunek wytrzymałości do masy. Poprawiona odporność na duże obciążenia sprawia, że to rama odpowiednia na trudne warunki.
- Przedni widelec Supra Carbon STR8 powstał z wysokiej klasy włókna węglowego, którego właściwości ograniczają przenoszenie drgań.
- Łagodna geometria typu endurance. Zaprojektowano ją tak, aby zapewniała maksymalną wygodę treningów oraz podróżowania. Krótka górna rura wraz z wysoką główką ramy powodują, że pozycja kolarza na rowerze jest bardziej wyprostowana, a więc mniej obciążająca dla sylwetki, zwłaszcza pleców, szyi i dłoni.
- Hydrauliczne hamulce tarczowe z grupy Shimano 105. Działają z dużą siłą bez względu na pogodę czy rodzaj trasy, dlatego ułatwiają bezpieczne zjeżdżanie oraz kontrolowanie roweru np. w razie deszczu.
- Napęd 2×11 zbudowany z pełnej grupy Shimano 105. Pracuje efektywnie i niezawodnie, a wiele z zastosowanych w nim technologii stosuje się również w wyższych seriach osprzętu od japońskiego producenta. Korba 50x34T wraz z kasetą 11-34T dostarczają zakresu przełożeń z wieloma miękkimi biegami, które najlepiej przydają się na podjazdach.
- Opony w typowym dla nowoczesnych rowerów szosowych rozmiarze 700x28c. Szersze ogumienie poprawia stabilność i komfort jazdy na nierównych nawierzchniach.
- Rower wyprodukowano w Holandii. Całość ręcznie złożono w zakładzie w Almelo.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Marka | SENSA |
| Kod produktu | DD227526 |
| Płeć | męskie |
| Kolor | czerwony |
| Waga | 9,90 kg (dla rozmiaru S) |
| Rocznik modelowy | 2024 |
| Rozmiar ramy | 58,5 cm (producent: XL / 62) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | Supra Full Carbon S2, Tapered 1.5 |
| Napęd | 2×12 |
| Przerzutka przednia | Shimano 105 FD-R7100 (2s) |
| Przerzutka tylna | Shimano 105 RD-R7100 (12s) |
| Manetki | Shimano 105 ST-R7120 |
| Mechanizm korbowy | Shimano 105 FC-R7100 (50/34T) |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano 105 (11–34T) |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce przód / tył | Shimano 105 BR-R7170 |
| Rozmiar kół | 28″ |
| Koła | Supra RA Comp Disc |
| Opony | Schwalbe Lugano 28 mm |
| Oś przód | sztywna oś 12×100 mm |
| Oś tył | sztywna oś 12×142 mm |
| Kierownica | Supra Comp Line |
| Wspornik kierownicy | Supra Comp Line |
| Siodło | Selle Italia Model X Superflow |
| Wspornik siodła | Supra Comp Line 31.6 mm |
| Pedały | brak w zestawie |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Rozmiar ramy | 55 cm, 57 cm, 58,5 cm |













Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji