Rower MTB SUPERIOR XC 879
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB SUPERIOR XC 879
Jeśli jesteś fanem kolarstwa górskiego koniecznie postaw na Superior XC 879. Model świetnie sprawdzi się podczas jazdy w trudnym terenie. Propozycja od renomowanego producenta to nie lada gratka dla wszystkich rowerzystów, którzy preferują wymagające warunki. XC 879 nie straszne błoto, piach czy korzenie. Poradzi sobie w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.
Jak przystało na prawdziwy MTB Superior XC 879 ma ramę wykonaną ze stopu aluminium Alloy 6061 T6 Double Butted. Materiał ten wyróżnia lekkość oraz wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. O tłumienie wszelkich nierówności zadba amortyzowany widelec RST Aerial o skoku 100 mm ze sprężyną powietrzną. Producent w kwestii napędu niemal w całości postawił na osprzęt od japońskiej marki SHIMANO. Manetka to ALTUS SL-M2010-2L RapidFire Plus, z kolei przerzutka pochodzi z dobrze znanej rowerzystom grupy DEORE, chodzi o model RD-M592 Shadow.
Jeśli chodzi o sam mechanizm korbowy, wkład suportu czy kasetę, tutaj również zastosowano najwyższej jakości komponenty, dzięki którym jazda w trudnym terenie będzie sprawiać Ci radość. Bezpieczeństwo zapewnią hydrauliczne hamulce tarczowe. Przejażdżki po nierównym terenie wymagają również odpowiednich opon. Marka Superior postawiła w tej kwestii na solidny model Impac RidgePac.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Marka | SUPERIOR |
| Kod produktu | DD175282 |
| Płeć | damskie, męskie |
| Kolor | biały-czarny |
| Rocznik modelowy | 2022 |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 18″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | M |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | RST Aerial, 1-1/8″ |
| Skok widelca | 100 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 2×10 |
| Przerzutka przednia | Shimano Deore FD-M4100-M Side Swing, Front-Pull |
| Przerzutka tylna | Shimano Deore RD-M4120 Shadow |
| Manetki | Shimano Deore SL-M5100-L / SL-M4100-R RapidFire Plus |
| Mechanizm korbowy | ONE1 TAF38-239SS (36-26T) |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano Deore CS-M4100-10 (11-42T) |
| Łańcuch | KMC X10 |
| Wkład suportu | Shimano SM-BB52, BSA, shell 68/73 mm |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce przód / tył | Shimano BL-MT200 / BR-MT200 |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 29″ |
| Koła | Stars J25DH, 32H |
| Opony przód / tył | Schwalbe Smart Sam KevlarGuard, 29×2.10″ |
| Oś przód | szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Oś tył | szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | ONE1 Alloy MTB AL-312BT, backsweep 9°, rise 12 mm, szer. 740 mm, Ø 31.8 mm |
| Wspornik kierownicy | ONE1 Alloy |
| Siodło | Selle Royal Vivo HRN |
| Wspornik siodła | ONE1 Sport Alloy SP-C207, Ø 30.9 mm |
| Pedały | Marwi SP-610 |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Superior |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |



















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji