Sensa Fiori Evo Pro to rower MTB, który spełnia oczekiwania ambitnych entuzjastów kolarstwa górskiego. Pozwala na rozwijanie wysokich prędkości, a jednocześnie świetnej jakości osprzęt umożliwia czerpanie pełnej satysfakcji z pokonywania nawet najbardziej wymagających singletracków. Wszystko to w połączeniu z nowoczesnym designem sprawia, że ta propozycja Sensy stanowi jeden z najciekawszych modeli w swojej klasie.
Rower MTB SENSA Fiori Evo Pro
5.290,00 zł
Countdown Campaign
00
:
00
:
00
:
00
Lorem ipsum dolor sit amet

This item: Rower MTB SENSA Fiori Evo Pro
5.290,00 zł
5.290,00 zł
Trusted Seller Description
Opis
Informacje dodatkowe
Opinie (0)
Pytania i odpowiedzi
Rower MTB SENSA Fiori Evo Pro
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Marka | SENSA |
| Kod produktu | DD252735 |
| Płeć | męskie |
| Kolor | srebrny |
| Rocznik | 2025 |
| Rozmiar ramy | 19″ (koła 29″) |
| Materiał ramy | carbon |
| Widelec | RockShox Recon RL Air, Boost (Tapered 1.5) |
| Skok widelca | 100 mm |
| Napęd | 1×12 |
| Przerzutka przednia | n/d |
| Przerzutka tylna | Shimano Deore XT RD-M8100, 12s |
| Manetki | Shimano Deore BL-MT410 |
| Mechanizm korbowy | Shimano Deore FC-MT510-1 (34T) |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano SLX CS-M7100-12 |
| Łańcuch | Shimano CN-M7100, 12s |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce przód / tył | Shimano Deore BR-MT410 |
| Rozmiar kół | 29″ |
| Koła | Supra MA Pro, piasty Shimano HB-MT410 / FH-MT410 |
| Opony | Vittoria Saguaro folding 29×2.25″ |
| Oś przód | Sztywna oś (Boost) 15×110 mm |
| Oś tył | Sztywna oś (Boost) 12×148 mm |
| Kierownica | Supra X Line, rise 5mm, szerokość 720mm |
| Wspornik kierownicy | Supra X Line |
| Siodło | Selle Italia Model X Superflow |
| Wspornik siodła | Selle Italia Model X Superflow |
| Pedały | brak w zestawie |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
Dodaj opinię
Musisz być zalogowany, aby opublikować recenzję
Zaloguj się
Pytania i odpowiedzi
Zadaj pytanie
Nie ma jeszcze pytań












Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji