Rower MTB KROSS Level 6.0
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB KROSS Level 6.0
Kross Level 6.0 to 29” hardtail stworzony z myślą o wymagających rowerzystach. Wysoka jakość wykonania ramy oraz nowoczesny osprzęt od najlepszych producentów sprawiają, że to ciekawa propozycja nie tylko do rekreacji, ale także do treningów i ścigania się amatorskich zawodach MTB XC.
Wersja 6.0 ze sportowej linii rowerów Level oferuje wyjątkowo korzystny stosunek ceny do jakości. Jeżeli szukasz MTB przygotowane do intensywnej jazdy po różnych trasach, to ten model będzie trafionym wyborem!
Najważniejsze atuty Krossa Level 6.0:
- Rama stworzona z lekkiego, sztywnego i wytrzymałego stopu aluminium 6061 Lite. Wysokiej klasy materiał zapewnia parametry odpowiednie do sportowej jazdy, a nowoczesne procesy produkcyjne – hydroformowanie i cieniowanie rurek – dodatkowo poprawiają właściwości konstrukcji.
- Nowa geometria została opracowana we współpracy z kolarzami z KROSS Racing Team. Zaprojektowano ją z myślą o dynamicznych zjazdach i agresywnej jeździe w wymagającym terenie.
- Dbałość o detale – wygładzenie spawów dla poprawy estetyki, a także wykończenie ramy wysokiej jakości lakierem proszkowym, który tworzy powłokę odporną na uszkodzenia mechaniczne.
- Przedni widelec Suntour Raidon XC RLR ze 100 mm skoku i hydrauliczną manetką do jego blokady. Amortyzacja skutecznie wygładza jazdę po wyboistych ścieżkach, co poprawia komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Możliwość szybkiego usztywnienia mechanizmu przydaje się podczas podjazdów lub podróżowaniu po asfaltowych trasach.
- Napęd 1×12, zbudowany z kompletnej grupy Shimano Deore. Tylna przerzutka Deore RD-M6100 pracuje niezwykle płynnie nawet pod dużym obciążeniem, natomiast zestawienie kasety o rozpiętości 10-51 oraz korby z 34 zębami zapewnia zakres przełożeń wystarczający na wszystkie trasy.
- Niezawodne hydrauliczne hamulce tarczowe SRAM oferują dużą siłę hamowania i dobrą modulację nawet w najbardziej wymagających warunkach pogodowych.
- Wzmocnione koła w rozmiarze 29-cali z lekko toczącymi się oponami Rapid Rob pozwalają jeździć szybko i bezpiecznie pokonywać wszystkie przeszkody.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Marka | KROSS |
| Kod produktu | DD184068 |
| Seria | Level |
| Płeć | męskie |
| Kolor | rubinowy-srebrny |
| Rozmiar ramy | 17″ |
| Rozmiar wg producenta | M (17″), koła 29″ |
| Materiał ramy | aluminium |
| Rozmiar kół | 29″ |
| Widelec | SR Suntour Raidon XC RLR |
| Skok widelca | 100 mm |
| Napęd | 1×12 |
| Przerzutka przednia | n/d |
| Przerzutka tylna | Shimano Deore RD-M6100 |
| Manetki | Shimano Deore SL-M6000 |
| Mechanizm korbowy | Shimano Deore FC-MT510-1 |
| Kaseta/wolnobieg | Shimano Deore CS-M6100-12 |
| Łańcuch | Shimano Deore CN-HG54 |
| Wkład suportu | Shimano SM-BB52 BSA |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | SRAM Level, tarcze 160/160 mm |
| Koła | Kross aluminium |
| Opony | Schwalbe Rapid Rob 29×2,25″ |
| Oś przód | szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Oś tył | szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Kierownica | aluminium, 31,8 mm, szerokość 700 mm |
| Wspornik kierownicy | aluminium, 70 mm, 31,8 / 7° |
| Siodło | Selle Royal |
| Wspornik siodła | aluminium 27,2×350 mm |
| Pedały | FP-917N, platformowe |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Kross |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |













Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji