Rower MTB KROSS Level 6.0 Sram
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB KROSS Level 6.0 Sram
Rower górski Kross Level 6.0 to prawdziwy hit na rynku. Lekka aluminiowa rama, bardzo dobrze skomponowane wyposażenie sprawdzi się na wyścigu i w trakcie wielogodzinnych treningów. Solidny napęd zbudowany z komponentów SRAM NX EAGLE 1×12, zapewni doskonałą precyzję działania, sportowy zakres przełożeń, wysoką wytrzymałość. Powietrzny widelec SR SUNTOUR pozwoli dopasować charakterystykę pracy do potrzeb użytkownika a sprawdzone hamulce Shimano MT400 dadzą pełną kontrolę nad rowerem w awaryjnych sytuacjach i na zjazdach o dużym nachyleniu.
Dla kogo jest rower Kross Level
Maszyna skierowana do zawodników poszukujących dobrego lekkiego i wytrzymałego roweru górskiego, który przy zachowaniu rozsądnej ceny oferuje solidny osprzęt, niską wagę oraz zaawansowaną nowoczesną ramę, bezproblemową w eksploatacji. Jeśli poszukujesz roweru górskiego do startów w maratonach, zawodach XC lub po prostu lubisz sportową jazdę na wysokim poziomie to jest to jednoślad dla Ciebie. Nie bez znaczenia jest fakt, że producent oferuje wydłużony okres ochrony gwarancyjnej oraz ogólnopolską sieć serwisów.
Najważniejsze cechy roweru górskiego Kross Level 7.0
-
- Aluminiowa rama
- powietrzny widelec SR Suntour Raidon
- ergonomiczna geoetria
- efektywność napędzania
- osprzęt Sram NX EAGLE 1×12
- hamulce Shimano
- piasty Shimano Deore!!!
- sztywne osie
- wydłużoną ochronę na ramę roweru po rejestracji roweru na stronie producenta i spełnieniu warunków
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Marka | KROSS |
| Kod produktu | DD228513 |
| Seria | Level |
| Płeć | damskie, męskie |
| Kolor | czarny-szary |
| Waga | 13,4 kg (rozmiar L, z pedałami) |
| Rocznik modelowy | 2024 |
| Rozmiar ramy | 18″ |
| Rozmiar wg producenta | L (18″), koła 29″ |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | SR Suntour Raidon 32 RLR |
| Skok widelca | 120 mm |
| Napęd | 1×12 |
| Przerzutka tylna | Sram NX Eagle |
| Manetki | Sram NX Eagle |
| Mechanizm korbowy | Sram SX Eagle |
| Kaseta/wolnobieg | Sram PG1230 |
| Łańcuch | Sram NX Eagle |
| Wkład suportu | Sram BSA DUB |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano MT420/MT410, tarcze RT64 180/180 mm |
| Rozmiar kół | 29″ |
| Koła | WTB ST I30 TCS 2.0, piasty Deore TC500 |
| Opony | WTB Ranger Comp 29×2,4 |
| Oś przód | sztywna oś (Boost) 15×110 mm |
| Oś tył | sztywna oś (Boost) 12×148 mm |
| Kierownica | aluminium 31,8 mm, szerokość 760 mm |
| Wspornik kierownicy | aluminium 31,8/3°, 60 mm |
| Siodło | Selle Royal Comfort Groove |
| Wspornik siodła | X-Fusion MANIC LC 31,6, 150/425 mm |
| Pedały | FP-917N |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Kross |
| Kolor | brązowy-szary, czarny-szary |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |













Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji