Rower MTB KROSS Level 5.0 Cues
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB KROSS Level 5.0 Cues
Wykonany przez markę z Przasnysza Kross Level 5.0 CUES to rower, który idealnie nadaje się do jazdy MTB. Jeśli np. zaczynasz przygodę z XC, bardzo skorzystasz na wyborze tego Krossa – ma hydrauliczne hamulce tarczowe, napęd CUES 1×11 i widelec o skoku 120 mm.
Malowana proszkowo rama nowej generacji zawiera wewnętrzne przewody oraz charakteryzuje się stromym kątem główki (67°), z którego znane są np. modele all-mountain czy trailowe. To dodaje zwrotności potrzebnej na singletrackach, podkreślając progresywność piątego Levela z rocznika 2024.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Marka | KROSS |
| Kod produktu | DD226327 |
| Seria | Level |
| Płeć | damskie / męskie |
| Kolor | granatowy |
| Rocznik modelowy | 2024 |
| Waga | 13,78 kg (rozmiar L, z pedałami) |
| Rozmiar ramy | 18″ |
| Rozmiar wg producenta | L (18″), koła 29″ |
| Materiał ramy | aluminium |
| Rozmiar kół | 29″ |
| Widelec | SR Suntour XCR 32 Air RL |
| Skok widelca | 120 mm |
| Blokada widelca | tak, w manetce |
| Napęd | 1×11 |
| Przerzutka tylna | Shimano Cues RD-U6000 (11s) |
| Manetki | Shimano Cues SL-U6000 (11s) |
| Mechanizm korbowy | Shimano Cues FC-U6000, 32T / 170 mm |
| Kaseta | Shimano Cues CS-LG400 (11s) |
| Łańcuch | Shimano EP5 CN-LG500 (10/11s) |
| Wkład suportu | Shimano MT501 |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano BL/BR-MT200, tarcze Shimano RT10 180 / 160 mm |
| Obręcze | Kross aluminium |
| Piasty | Shimano Deore TC500 |
| Opony | Schwalbe Smart Sam 29 × 2,35″ |
| Oś przód | sztywna oś 15 × 100 mm |
| Oś tył | sztywna oś 12 × 142 mm |
| Kierownica | aluminium, 760 mm, średnica 35 mm |
| Wspornik kierownicy | aluminium, 45 mm / 35 mm / 0° |
| Siodło | Selle Royal Comfort Groove |
| Wspornik siodła | aluminium, 31,6 mm |
| Pedały | FP-917N |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | granatowy, zielony |
| Marka | Kross |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |










Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji