Rower MTB KROSS Level 4.0 Cues
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB KROSS Level 4.0 Cues
Rower górski Kross Level 4.0 2024 to prawdziwy hit na rynku. Lekka aluminiowa rama, bardzo dobrze skomponowane wyposażenie sprawdzi się na wyścigu i w trakcie wielogodzinnych treningów. Solidny napęd zbudowany z komponentów Shimano Cues 1×10, zapewni doskonałą precyzję działania, sportowy zakres przełożeń, wysoką wytrzymałość. Widelec SR SUNTOUR ze zdalną blokadą skoku pozwoli dopasować charakterystykę pracy do potrzeb użytkownika a sprawdzone hamulce Shimano MT200 dadzą pełną kontrolę nad rowerem w awaryjnych sytuacjach i na zjazdach o dużym nachyleniu. Zobacz film poniżej.
Dla kogo jest rower Kross Level
Maszyna skierowana do zawodników poszukujących dobrego lekkiego i wytrzymałego roweru górskiego, który przy zachowaniu rozsądnej ceny oferuje solidny osprzęt, niską wagę oraz zaawansowaną nowoczesną ramę, bezproblemową w eksploatacji. Jeśli poszukujesz roweru górskiego do startów w maratonach, zawodach XC lub po prostu lubisz sportową jazdę na wysokim poziomie to jest to jednoślad dla Ciebie, model ten doskonale sprawdzi się również w trakcie rodzinnych przejażdżek po lesie. Nie bez znaczenia jest fakt, że producent oferuje wydłużony okres ochrony gwarancyjnej oraz ogólnopolską sieć serwisów.
Najważniejsze cechy roweru górskiego Kross Level 4.0
- Aluminiowa rama
- widelec SR SUNTOUR XCR 32 RL 100mm
- ergonomiczna geoetria
- efektywność napędzania
- osprzęt Shimano Cues 1×10
- hamulce Shimano
- piasty Shimano
- wydłużoną ochronę na ramę roweru po rejestracji roweru na stronie producenta i spełnieniu warunków
- GRATIS – licznik Kross KRC 218
- GRATIS – ubezpieczona dostawa kurierem DPD
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Marka | KROSS |
| Seria | Level |
| Kod produktu | DD232406 |
| Rocznik modelowy | 2024 |
| Płeć | damskie, męskie |
| Kolor | khaki |
| Waga | 13,78 kg (rozmiar M, z pedałami) |
| Rozmiar ramy | 17″ |
| Rozmiar wg producenta | M (17″), koła 29″ |
| Materiał ramy | aluminium |
| Rozmiar kół | 29″ |
| Widelec | SR Suntour XCR 32 Coil RL |
| Skok widelca | 100 mm |
| Napęd | 1×10 |
| Przerzutka tylna | Shimano Cues RD-U6000 (10s) |
| Manetki | Shimano Cues SL-U6000 (10s) |
| Mechanizm korbowy | Shimano Cues FC-U6000, 32T, 170 mm |
| Kaseta | Shimano Cues CS-LG300 (10s) |
| Łańcuch | Shimano CN-LG500 (10/11s) |
| Wkład suportu | Shimano MT501 |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano BR-MT200 / BL-MT200 |
| Tarcze hamulcowe | przód: SRAM Avid Centerline 200 mm / tył: Shimano RT10 160 mm |
| Obręcze | Kross aluminium |
| Piasty | Shimano MT200 |
| Opony | Schwalbe Smart Sam 29 × 2,25″ |
| Oś przód | szybkozamykacz (QR) 9 × 100 mm |
| Oś tył | szybkozamykacz (QR) 9 × 135 mm |
| Kierownica | aluminium 720 mm, 31,8 mm |
| Wspornik kierownicy | aluminium 70 mm / 31,8 / 17° |
| Siodło | Selle Royal Vivo |
| Wspornik siodła | aluminium 27,2 × 350 mm |
| Pedały | platformowe, tworzywo/stal |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | khaki, żółty |
| Marka | Kross |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |

















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji