Rower MTB KROSS Level 3.0
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB KROSS Level 3.0
Kross Level 3.0 to wszechstronny rower górski skierowany do miłośników MTB XC. Jest dostępny w atrakcyjnej cenie, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i solidnemu wyposażeniu nadaje się zarówno do codziennego przemieszczania się po mieście, jak i dynamicznej jazdy po bardziej wymagających trasach.
Za istotny atut tej wersji z serii Level należy uznać nowoczesny design, który przekłada się na efektowną estetykę. Malowana proszkowo rama z charakterystycznym logo Krossa prezentuje się ciekawie. Natomiast detale wykończenia, takie jak wewnętrzne prowadzenie linek czy wygładzanie spawów, to rozwiązanie spotykane zazwyczaj w droższych rowerach MTB.
Najważniejsze zalety tego modelu to w naszej opinii:
- Aluminiowa rama ze stopu 6061, który poddano dwóm procesom: hydroformowaniu i cieniowaniu. Pozwoliło to na odchudzenie masy konstrukcji, przy jednoczesnym zwiększeniu wytrzymałości.
- Technologia Smooth Welding, czyli wygładzenie spawów dla poprawy estetyki łączeń rurek.
- Dobrze przemyślana geometria. Jej charakterystykę wyważono w taki sposób, aby rower równie dobrze nadawał się do dynamicznych zjazdów terenie, co do komfortowego podróżowania po niewymagających trasach.
- Widelec amortyzowany SR Suntour XCM RL ze 100 mm skoku i manetką do jego blokady. Dobrze radzi on sobie z tłumieniem małych i średnich wstrząsów, dzięki czemu poprawia wygodę i bezpieczeństwo jazdy.
- Napęd Shimano oferujący aż 18 biegów zestopniowanych w bardzo praktyczny sposób. (2×9). Przełożenie roweru można łatwo przystosować przełożenie do podjazdów i zjazdów w terenie.
- Hydrauliczne hamulce tarczowe Jak-Y2 Nutt pozwalają skuteczne wytracanie prędkości w różnych okolicznościach, nawet w deszczu i błocie
- Na 29-calowe obręcze o podwójnej ściance założono opony Schwalbe Smart Sam o szerokości 2,25 cala. Zestawienie pozwala na sprawne pokonywanie ścieżek o mieszanej nawierzchni, a także twardych kamieni.
| Specyfikacja | Informacje |
|---|---|
| Kod produktu | DD268630 |
| Marka | KROSS |
| Płeć | męskie |
| Kolor | biały-czerwony |
| Waga | 14,25 kg |
| Rocznik | 2025 |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 16″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | S (16″) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | SR Suntour XCM RL, skok 100 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 2×9 |
| Przerzutka przednia | Shimano Altus FD-M2020 |
| Przerzutka tylna | Shimano Deore RD-M592 |
| Manetki | Shimano SL-M3100 |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-MT101 (36-22T), 170 mm |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano HG201, 11-36T |
| Łańcuch | Shimano CS-HG53 |
| Wkład suportu | FP-B902 |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | JAK-Y2 NUTT |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 29″ |
| Koła | Kross aluminiowe |
| Opony p/t | Schwalbe Smart Sam 29×2,25″ |
| Rodzaj osi – przód | Szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Rodzaj osi – tył | Szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | aluminium 720 mm, 31.8 mm |
| Wspornik kierownicy | aluminium 70 mm, 31.8 mm, 7° |
| Siodło | Selle Royal VIVO |
| Wspornik siodła | aluminium 27.2×350 mm |
| Pedały | FP-917N, platformowe |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Kross |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |

















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji