Rower MTB KROSS Level 3.0 SM
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB KROSS Level 3.0 SM
Kross Level 3.0 SM jest dobrej jakości rowerem MTB. Cechuje się oczekiwaną wszechstronnością. Doskonale sprawdzi się w mieście podczas codziennych aktywności, a jednocześnie da komfort podczasjazdy w terenie początkującym riderom. Model ten bazuje na satysfakcjonującej jakości komponentach, dzięki którym możesz zacząć próbować swoich sił na łatwych górskich szlakach. Dobrej jakości amortyzator o dużym skoku, rekreacyjny napęd Shimano, solidne hydrauliczne hamulce tarczowe i wytrzymałe opony sprawiają, że to jedna z ciekawszych propozycji w swojej klasie.
Najważniejsze cechy:
Estetyczne wykonanie
Projektanci polskiej marki postawili na minimalistyczne, ale zapadające w pamięć wzornictwo. Interesująca kolorystyka to nie wszystko. Powłoka jest naprawdę odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki malowaniu w technologii Powder Coated. Wewnętrzne prowadzenie okablowania sprawia, że rama prezentuje się naprawdę dobrze.
Wygodna rama z aluminium
Rama z aluminium lite jest lekka i sztywna, dzięki czemu masz pewność, że będzie doskonale sprawdzać się podczas intensywnego użytkowania. Geometria Level 3.0 SM cechuje się balansem między dynamizmem a komfortem, dzięki czemu dobrze sprawdzi się początkującym miłośnikom XC oraz osobom jeżdżącym rekreacyjnie.
Duży skok amortyzatora
Ten MTB od Krossa bazuje na olejowym amortyzatorze SR Suntour XCM RL o skoku 100 mm. Świetnie tłumi wstrząsy oraz zwiększa przyczepność podczas wchodzenia w zakręty i w trakcie hamowania na nierównościach, dzięki czemu zwiększa bezpieczeństwo. Wyposażony został w blokadę skoku, sterowaną za pomocą manetki na kierownicy.
Dobry napęd Shimano 2×9
Płynna praca napędu to zasługa solidnych komponentach Shimano. Przerzutki z grup Altus i Alivio oferują łącznie 18 biegów, co w połączeniu z kasetą 11-36T gwarantuje szeroki zakres przełożeń. Umożliwia on wydajne pokonywanie wzniesień oraz dynamiczną jazdę po równinach, co zdecydowanie zwiększa komfort jazdy.
Tarczówki SRAM
Kontrolę nad kierownicą skutecznie zwiększają hydrauliczne hamulce tarczowe SRAM Level z tarczami Shimano w rozmiarze 160 mm. Cechują się optymalną siłą hamowania i satysfakcjonującą modulacją, dzięki czemu możemy precyzyjnie operować komponentem. Cechują się świetną skutecznością, nawet w warunkach deszczowych.
Duże 29-calowe koła
Model opiera się na dużych, 29-calowych kołach. Ułatwiają pokonywanie przeszkód i utrzymywanie prędkości. Dobrze amortyzują oraz zapewniają stabilny tor jazdy. Dodatkowo duża powierzchnia styku pozytywnie wpływa na trakcję. Szybkozamykacz pozwala natomiast na łatwiejszą wymianę dętki w przypadku awarii na trasie.
Wytrzymałe opony Schwalbe
Wszechstronne opony Schwalbe Smart Sam dobrze sprawdzają się w terenie i w mieście. Zapewniają balans między przyczepnością a niskimi oporami toczenia. Ich niewątpliwą zaletą jest bardzo duża wytrzymałość, gwarantowana przez solidną mieszankę gumową.
Wygodne siodełko
Projektanci marki Kross zadbali o detale, gwarantujące komfort podczas jazdy. Ten Level ma włoskie siodełko Selle Royal Vivo z żelową wyściółką oraz ergonomicznym kształtem. Jego wyróżnikiem są także elementy odblaskowe.
| Specyfikacja | Informacje |
|---|---|
| Kod produktu | DD268633 |
| Marka | KROSS |
| Płeć | damskie, męskie |
| Kolor | biały-czerwony |
| Waga | 14,35 kg (z pedałami) |
| Rocznik | 2025 |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 20″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | XL (20″), koła 29″ |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | SR Suntour XCM RL |
| Skok widelca | 100 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 2×9 |
| Przerzutka przednia | Shimano Altus FD-M2020, 2s |
| Przerzutka tylna | Shimano Alivio RD-M3100, 9s |
| Manetki | Shimano Alivio SL-M3100, 2/9 s |
| Mechanizm korbowy | Shimano MT101 |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CS-HG201, 11-36T |
| Łańcuch | Shimano CN-HG53 |
| Wkład suportu | FP-B902 |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Sram Level, tarcze Shimano RT10 160/160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 29″ |
| Koła | Kross aluminium, piasty HB-MT200 |
| Opony p/t | Schwalbe Smart Sam 29×2,25″ |
| Rodzaj osi – przód | Szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Rodzaj osi – tył | Szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | Kross aluminium, 31,8 mm, 720 mm (rozmiar S) |
| Wspornik kierownicy | Kross aluminium, 31,8/7°, 80 mm (rozmiar S) |
| Siodło | Selle Royal Vivo |
| Wspornik siodła | Kross aluminium, 27,2 mm (S-350 mm) |
| Pedały | platformowe, tworzywo/stal |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | czerwony, czerwony-biały |
| Marka | Kross |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |







Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji