Rower MTB KROSS Level 1.0
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB KROSS Level 1.0
Jeżeli szukasz roweru, który dobrze sprawdzi się na nietrudnych ścieżkach górskich, to Kross Level 1.0 jest tym, czego potrzebujesz. Idealny na codzienne dojazdy, ale też wyścigi XC czy maratony MTB.
Ramę wykonano z ulepszonego aluminium 6061 poddanego cieniowaniu, nadającego odpowiedniej lekkości, sztywności, ale też zwrotności, co znacznie ułatwia jazdę. Rower dzięki wykorzystanemu materiałowi jest odporny na warunki zewnętrzne, jak również uszkodzenia, co wyjątkowo procentuje w terenie.
W ramie poprowadzono linki, dlatego nie ulegną zniszczeniu i zabrudzeniu, a Kross Level 1.0 wygląda estetycznie i minimalistycznie. Jego wyścigowa geometria nadaje dynamiki, zwinności i gwarantuje płynną jazdę. W przedniej części roweru znajduje się amortyzowany widelec o skoku 100 mm, który świetnie tłumi wszelkie wstrząsy i uderzenia, co zmniejsza drgania na kierownicy i pozwala uniknąć zmęczenia rąk.
Płynną pracę napędu w konfiguracji 2×8 zapewnia szeroki zakres przełożeń, których z pewnością nie zabraknie na podjazdach oraz na prostych do rozwijania prędkości. Ergonomiczne manetki pozwalają szybko i wygodnie zmieniać biegi oraz dostosować je do aktualnych potrzeb. Hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT200 są efektywniejsze niż klasyczne v-brake i oferują dobrą siłę hamowania w różnych warunkach. W Kross Level 1.0 zastosowano koła w rozmiarze 29”, które umożliwiają sprawne pokonanie nierównych nawierzchni i mniejszych przeszkód. Producent zdecydował się na umieszczenie na nich opon Schwalbe Smart Sam odznaczające się przyczepnością, wytrzymałością i wyraźną rzeźbą bieżnika.
| Specyfikacja | Informacje |
|---|---|
| Kod produktu | DD228554 |
| Marka | KROSS |
| Płeć | damskie, męskie |
| Kolor | czarny-limonkowy |
| Seria | Level |
| Waga | 14,05 kg (rozmiar M z pedałami) |
| Rocznik modelowy | 2024 |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 17″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | M 17″, (29″) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | SR Suntour XCT30 100 mm |
| Skok widelca | 100 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 2×8 |
| Przerzutka przednia | Shimano Altus FD-M315, 2s |
| Przerzutka tylna | Shimano Acera RD-M3020, 8s |
| Manetki | Shimano Altus M315, 2/8 s |
| Mechanizm korbowy | ProWheel, 36T-22T/170mm |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano Acera CS-HG41, 8s |
| Łańcuch | YBN S8 |
| Wkład suportu | FP-B902 |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano BR-MT200, tarcze Avid 200/160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 29″ |
| Koła | obręcze aluminium, piasty Shimano Altus MT200 |
| Opony p/t | Schwalbe Smart Sam 29×2.25″ |
| Rodzaj osi – przód | Szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Rodzaj osi – tył | Szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | aluminium 740 mm, 31.8 mm |
| Wspornik kierownicy | aluminium 70 mm, 31,8 mm, 17° |
| Siodło | Selle Royal Vivo |
| Wspornik siodła | aluminium 27,2 x 350 mm |
| Pedały | platformowe, tworzywo/stal |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Kross |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |
| Kolor | czarny-limonkowy, czarny-zielony |













Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji