Rower MTB KROSS Hexagon 3.0 29
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB KROSS Hexagon 3.0 29
Jeżeli szukasz dobrej jakości roweru MTB, który cechuje się wszechstronnością to Kross Hexagon 3.0 na 29” kołach będzie idealnym wyborem. Model ten przykuwa uwagę minimalistycznym, a zarazem wyrazistym designem. Wyposażono go w optymalne komponenty, wystarczające dla osób jeżdżących rekreacyjnie. Dlaczego warto na niego postawić?
Stylowa, komfortowa rama
Dobrej jakości rama z aluminium jest nie tylko lekka, ale także wytrzymała i odpowiednio sztywna. Lakierowanie proszkowe sprawia, że będzie doskonale wyglądać przez długi czas. Wewnętrzne prowadzenie okablowania natomiast nie tylko poprawia estetykę projektu, ale także chroni przewody przed przypadkowym zerwaniem oraz działaniem czynników atmosferycznych.
Łagodna geometria zapewnia oczekiwany poziom komfortu. Dzięki temu rower ten zapewni przyjemne podróżowanie na krótkich i długich wyprawach. Z powodzeniem posłuży nie tylko mężczyznom, ale także kobietom, poszukującym solidnego roweru.
Wszechstronny MTB — idealny w miasto i w teren
Projektanci marki Kross zdecydowali się na zastosowanie rozwiązań, które sprawiają, że rower ten cechuje wszechstronność. Przemyślane zestawienie komponentów gwarantuje komfort zarówno podczas pokonywania miasta, jak i w lekkim terenie.
Znajdziesz w nim:
- podstawowy model amortyzatora, który wyróżnia się dużym skokiem wynoszącym aż 100 mm. Nie tylko łagodzi on wstrząsy powstające podczas pokonywania nierówności, ale także zwiększa przyczepność do podłoża i optymalizuje hamowanie w warunkach terenowych.
- idealny do rekreacji napęd 2×8 wyposażony w komponenty Shimano z serii Acera i Altus. Cechują się dobrą wytrzymałością oraz płynną pracą. Ich prosta budowa sprawia, że regularny serwis nie jest skomplikowany.
- tarczowe hamulce mechaniczne o dobrej modulacji są dobrze dopasowane do charakteru roweru, więc zapewnią płynną pracę.
- 29” koła, które gwarantują stabilną jazdę i większy komfort podczas jazdy, ponieważ łatwiej na nich pokonywać przeszkody. Szybkozamykacz znacząco upraszcza proces wymiany opony, co sprawdza się świetnie w warunkach terenowych.
- gniazda montażowe pozwalające na montaż dodatkowych akcesoriów, np. bidonów lub toreb.
Dzięki takiemu wyposażeniu rower ten jest dobrym wyborem na podstawowy środek transportu bądź towarzysza dłuższych wypraw o turystycznym charakterze.
| Specyfikacja | Informacje |
|---|---|
| Kod produktu | DD228736 |
| Marka | KROSS |
| Płeć | damskie, męskie |
| Kolor | granatowy-morski |
| Seria | Hexagon |
| Waga | 13,93 kg (z pedałami) |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 17″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | M 17″, (29″) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | ZOOM FORGO 565D |
| Skok widelca | 100 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 2×8 |
| Przerzutka przednia | Shimano Altus, 2s |
| Przerzutka tylna | Shimano Acera RD-M3020, 8s |
| Manetki | Shimano Altus M315, 2/8 s |
| Mechanizm korbowy | WHEEL TOP |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano HG41, 8s |
| Łańcuch | YBN S8 |
| Wkład suportu | FP-B902 |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe mechaniczne |
| Hamulce p/t | klamki aluminium, tarcze 160/160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 29″ |
| Koła | Kross aluminium |
| Opony p/t | 29×2,25″ |
| Rodzaj osi – przód | Szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Rodzaj osi – tył | Szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | Kross aluminium, 720 mm, 31.8 mm |
| Wspornik kierownicy | aluminium 60 mm / 31,8 / 3° |
| Siodło | Kross |
| Wspornik siodła | aluminium 30,9 x 350 mm |
| Pedały | Platformowe, tworzywo |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Kross |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |
| Kolor | brązowy-czarny, morski-granatowy, szary |















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji