Rower MTB KROSS Hexagon 2.0 EQ 29
1.209,00 zł
Countdown Campaign
00
:
00
:
00
:
00
Lorem ipsum dolor sit amet

This item: Rower MTB KROSS Hexagon 2.0 EQ 29
1.209,00 zł
1.209,00 zł
Trusted Seller Description
Opis
Informacje dodatkowe
Opinie (0)
Pytania i odpowiedzi
Rower MTB KROSS Hexagon 2.0 EQ 29
Rower MTB Kross Hexagon 2.0 EQ dostarczy Ci niesamowitą dozę radości podczas każdej jazdy! Wygodny i odpowiednio skomponowany, ten przyciągający wzrok hardtail do rekreacyjnej jazdy terenowej. Powstał on z myślą o rowerzystach, którzy dopiero rozpoczynają swoja przygodę z jazdą górską.
Co wyróżnia Kross Hexagon 2.0 EQ?
- Model Hexagon 2.0 EQ jest niezwykle uniwersalny. Sprawdzi się zarówno na leśnych traktach, szutrach, jak również podczas przemierzania miejskich ulic. Wyposażony w odpowiedni osprzęt, będzie dobrym towarzyszem podczas każdej wyprawy.
- Kombinacja 21 przełożeń zapewnia bardzo dużą swobodę w dobieraniu obciążenia do aktualnych potrzeb. Napęd oparty na wytrzymałych podzespołach Shimano z grupy Altus i Tourney sprawia, że zmiana biegów jest płynna i intuicyjna.
- Kross Hexagon 2.0 EQ otrzymał niezawodne mechaniczne hamulce tarczowe. Są one niezawodne w każdych warunkach. Pozwalają mieć bardzo dobrą kontrolę nad prędkością, z jaką rowerzysta się porusza. Jednak przede wszystkim umożliwiają szybkie i bezpieczne zatrzymanie roweru nawet w nagłej sytuacji.
- Dodatkową wygodę zapewnia widelec ZOOM FORGO 565D o skoku 100 mm. Tak dobra amortyzacja sprawia, że jazda nawet po wyboistym terenie nie będzie zbyt wyczerpująca. Odpowiednie tłumienie wibracji nie tylko poprawia komfort jazdy, ale także poprawia wydajność rowerzysty podczas przejazdu na trudnej trasie.
- Rama została wykonana ze stopu aluminium 6061. Wykorzystany do produkcji materiał sprawia, że jest ona wytrzymała i odpowiednio sztywna, przez co wykazuje dobrą odporność na uszkodzenia. Zastosowane malowanie proszkowe znacznie poprawia trwałość lakieru, sprawiając, że zarysowania czy korozja nie są m straszne. Wewnętrzne prowadzenie przewodów znacznie poprawia wygląd konstrukcji, a także chroni linki przed uszkodzeniami.
- Wersja EQ posiada atrakcyjne, bogate wyposażenie. Solidny tylny bagażnik pozwoli na przewożenie najpotrzebniejszych rzeczy na co dzień, a także umożliwi zamontowanie odpowiednich sakw. Mocne oświetlenie zintegrowane z rowerem znacznie zwiększa widoczność rowerzysty na drodze. Zwiększony komfort zapewni także komplet błotników, chroniących przed zabrudzeniami.
| Spécification | Information |
|---|---|
| Kod produktu | DD229770 |
| Marque | KROSS |
| Płeć | damskie, męskie |
| Kolor | niebieski-limonkowy |
| Seria | Hexagon |
| Waga produktu | według producenta 13,93 kg (z pedałami) |
| Rocznik modelowy | 2024 |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 17″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | M 17″ (29″) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | ZOOM FORGO 565D |
| Skok widelca | 100 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 3×7 |
| Przerzutka przednia | Shimano Tourney TY300, 3s |
| Przerzutka tylna | Shimano Altus M310, 7s |
| Manetki | Shimano Tourney ST-EF41, 3/7 s |
| Mechanizm korbowy | WHEEL TOP |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano TZ500, 7s |
| Łańcuch | KMC HV500 |
| Wkład suportu | FP-B902 |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe mechaniczne |
| Hamulce p/t | Shimano Tourney ST-EF41, tarcze 160 / 160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 29″ |
| Koła | Kross aluminium |
| Opony p/t | Wanda P1255 27,5×2,1″ |
| Rodzaj osi – przód | Szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Rodzaj osi – tył | Szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | Kross aluminium |
| Wspornik kierownicy | Kross aluminium |
| Siodło | Kross |
| Wspornik siodła | Kross aluminium |
| Pedały | Platformowe, tworzywo |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | czerwony-bordowy, limonkowy-niebieski, szary-grafitowy |
| Marka | Kross |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |
Dodaj opinię
Musisz być zalogowany, aby opublikować recenzję
Zaloguj się
Pytania i odpowiedzi
Zadaj pytanie
Nie ma jeszcze pytań












Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji