Rower MTB GHOST Riot Trail Essential
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB GHOST Riot Trail Essential
Lubisz szybką i dynamiczną jazdę w terenie górskim? Jedyne, czego potrzebujesz do szczęścia, to wiatr we włosach i doskonałe flow podczas zjazdów na singletrackach? W takim razie rower Ghost Riot Trail Essential to doskonała propozycja dla Ciebie! Zapewni Ci świetne tłumienie wstrząsów i niezapomniane wrażenia z jazdy. Z powodzeniem sprawdzi się zarówno podczas turystycznych przejazdów, jak i szybkich zjazdów ze stromych stoków. Projektanci przyłożyli dużo uwago do designu, dzięki czemu rower prezentuje się bardzo atrakcyjnie i przyciąga spojrzenia innych rowerzystów.
Solidna rama
Riot Trail Essential ma ramę wykonaną z mocnego, a przy tym lekkiego aluminium. Bez problemu poradzi sobie z obciążeniami wywołanymi jazdą w trudnym terenie i trailowymi przejazdami. Jest również odporna na korozję, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeździć w deszczu i po zabłoconych szlakach. Niezwykle ważna jest również geometria. W tym modelu jest ona agresywna, dostosowana do zjazdów. Przednie koło zostało nieco wysunięte, co pozwala zachować stabilność podczas zjeżdżania ze stoków o wysokim nachyleniu. Tylny trójkąt jest jednoczęściowy, co zwiększa jego wytrzymałość. Przewody poprowadzono we wnętrzu rur, dzięki czemu całość prezentuje się jeszcze atrakcyjnej, a same kable są lepiej chronione przed uszkodzeniami.
Ciesz się jazdą nawet w trudnym terenie!
Uprawianie trailu wymaga niezawodnego tłumienia wstrząsów. Wyboje, a nawet wyskoki z niewielkich hopek są w tej dyscyplinie na porządku dziennym, dlatego producent wyposażył model Riot Trail Essential w pełne zawieszenie. Za redukcję siły uderzenia przedniego koła o przeszkody odpowiada amortyzator FOX 34 Float Rhtyhm o skoku 140 mm. Ułatwia on zachowanie kontroli nad kierownicą podczas pokonywania wybojów i ogranicza zmęczenie rąk. Z tyłu zamontowano damper FOX Float DPS Performance LV EVOL. Dzięki niemu łatwiej opanujesz rower i zachowasz stabilność po lądowaniu z dropów.
| Spécification | Information |
|---|---|
| Kod produktu | DD195308 |
| Marque | GHOST |
| Płeć | męskie |
| Kolor | pomarańczowy-szary |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 16,5″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | S |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | Fox 34 Float Rhythm, skok 140 mm |
| Skok widelca | 140 mm |
| Damper | Fox Float DPS Performance LV Evol, skok 140 mm |
| Skok zawieszenia | 140 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×12 |
| Przerzutka przednia | n/d |
| Przerzutka tylna | Shimano Deore XT RD-M8100, 12-rzędowa |
| Manetki | Shimano SLX SL-M7100 |
| Mechanizm korbowy | Shimano SLX FC-M7100 (32T) |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano SLX CS-M7100 (10-51T) |
| Łańcuch | Shimano 12-speed |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano BR-MT520 (4-tłoczkowy), tarcze 180 / 180 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 27,5″ |
| Koła | WTB ST Light i30 aluminium, piasty Shimano HB-MT400-B (przód) / FH-MT410-B (tył) |
| Opony p/t | Schwalbe Nobby Nic Super Ground Addix Speedgrip 27.5×2.4″ |
| Rodzaj osi – przód | Sztywna oś (Boost) 15×110 mm |
| Rodzaj osi – tył | Sztywna oś (Boost) 12×148 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | Ground Fiftyone, diamètre 31.8 mm, largeur 760 mm |
| Wspornik kierownicy | Ground Fiftyone, diamètre 31.8 mm, longueur 45 mm |
| Siodło | WTB Volt |
| Wspornik siodła | Ghost Alpha 1, 34.9 mm, longueur 125 mm |
| Pedały | brak |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Marka | Ghost |
















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji