Rower MTB GHOST Nirvana Tour SF Essential
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB GHOST Nirvana Tour SF Essential
Ghost Nirvana Tour SF Essential to nowoczesny rower górski typu hardtail. Spełni oczekiwania zarówno wymagających miłośników rekreacji, jak i średnio zaawansowanych riderów, którzy próbują swoich sił w maratonach. Ten MTB jest przeznaczony dla osób poszukujących wszechstronności, komfortu i niezawodności. Model wyróżnia się solidną aluminiową ramą o sportowej geometrii. Daje ona pewność prowadzenia i wygodną pozycję jazdy w różnych warunkach – od asfaltowych ścieżek po leśne dukty czy szutrowe drogi.
Najważniejsze cechy:
Solidna aluminiowa rama
Rama wykonana z lekkiego, wytrzymałego aluminium zapewnia wysoką sztywność oraz niską masę, co przekłada się na pewność prowadzenia. Precyzyjnie zaprojektowana geometria ułatwia manewrowanie oraz zapewnia komfort zarówno na podjazdach, jak i na zjazdach.
Sportowy design
Dynamiczna konstrukcja roweru podkreślona jest wyrazistymi kolorami i starannie dopracowanymi detalami. Ciekawa kolorystyka zwraca na siebie uwagę, a wewnętrzne prowadzenie okablowania doskonale to akcentuje.
Amortyzacja na każdą trasę
- Przedni widelec SR Suntour XCR32 120 mm skutecznie tłumi drgania i wstrząsy. Komponent ten zapewnia komfort jazdy na nierównych ścieżkach, a jednocześnie poprawia przyczepność roweru do wyboistego podłoża. Dodatkowo optymalizuje siłę hamowania.
Precyzyjny napęd Shimano Deore XT
12-biegowy napęd Shimano Deore XT z szerokim zakresem przełożeń gwarantuje płynną pracę. Osprzęt ten perfekcyjnie spisuje się w terenie, dzięki dużej wytrzymałości. Zapewnia wysoką jakość jazdy podczas pokonywania podjazdów i szybkich zjazdów.
Skuteczne hamulce tarczowe
Hydrauliczne hamulce tarczowe z tarczami 180 mm gwarantują pewne i skuteczne hamowanie niezależnie od pogody czy rodzaju nawierzchni. Oferują dużą siłę hamowania oraz precyzyjną modulację, skutecznie zwiększając bezpieczeństwo na trasie.
Wytrzymałe opony WTB
Model ten bazuje na świetnej jakości ogumieniu. Opony WTB Ranger 2.3 Comp zapewniają stabilność, przyczepność i komfort na każdej nawierzchni – od asfaltu po wymagające trasy terenowe. Niskie opory toczenia sprawiają, że świetnie sprawdzają się podczas wyścigów.
| Spécification | Information |
|---|---|
| Kod produktu | DD263840 |
| Marque | GHOST |
| Płeć | damskie, męskie |
| Kolor | szary-khaki |
| Kolor wg producenta | metallic khaki, pearl warm grey (matt) |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 18,5″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | L (29″) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | Suntour RAIDON 32 LOR DS |
| Skok widelca | 120 mm |
| Damper | n/d |
| Napęd | |
| Napęd | 1×12 |
| Przerzutka przednia | n/d |
| Przerzutka tylna | Shimano Deore XT RD-M8100-SGS, 12s, Shadow+ |
| Manetki | Shimano Deore SL-M6100-R, Rapidfire+ |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-MT511-1, 2-Piece Crankset, 170 mm |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano Deore CS-M6100-12, Micro Spline |
| Łańcuch | Shimano Deore CN-M6100, 12s |
| Wkład suportu | Shimano BSA Deore SM-BB52, 68/73 mm (Hollowtech II) |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Tektro HD-M275, tarcze 180 / 180 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 29″ |
| Koła | Schurmann YAK Disc 25-584, 32H, zawór 8.5 mm |
| Opony p/t | WTB Ranger Comp 29×2.30″ (55-622) |
| Rodzaj osi – przód | Sztywna oś (Boost) 15×110 mm |
| Rodzaj osi – tył | Sztywna oś (Boost) 12×148 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | Ghost Flat Bar GND51, średnica 31.8 mm, wznios 0 mm, cofnięcie 8° |
| Siodło | Selle Italia MTB Adjustable, Rail Alloy |
| Wspornik siodła | Kalloy Non Suspension SP-FG101, diamètre 34.9 mm, longueur 400 mm |
| Pedały | brak w zestawie |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Marka | Ghost |












Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji