Rower MTB GHOST Lector SF UC Advanced
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB GHOST Lector SF UC Advanced
Jeżeli szukasz lekkiego roweru MTB, który da Ci przewagę nad rywalami podczas długich maratonów lub na wyścigach XC, to Ghost Lector SF UC Advanced będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem. Ten rower to typowo wyścigowy model, który docenią miłośnicy dynamicznej jazdy. Pozwoli Ci w pełni rozwinąć skrzydła i wykorzystać tkwiący w Tobie potencjał. To jednak nie tylko propozycja dla osób szukających osiągnięć, ale także dla rowerzystów lubiących spędzać wolne chwile na przemierzaniu górskich szlaków.
Najważniejsze cechy:

Lekka, karbonowa rama
Tym, co wyróżnia rower Ghost Lector SF UC Advanced jest jego niska masa i wysoka sztywność. Wszystko za sprawą włókna węglowego, które wykorzystano do produkcji ramy. To ceniony materiał, dzięki któremu masa roweru zostaje znacznie zmniejszona, a dodatkowo staje się on znacznie bardziej responsywny.
Do ciekawych właściwości karbonu należy również zdolność absorbcji niewielkich drgań, co przekłada się na zwiększony komfort jazdy.
Sportowa geometria
Dynamiczna jazda w terenie górskim, zwłaszcza podczas wyścigów, wymaga odpowiednich rozwiązań w sferze geometrii. Dlatego projektanci postawili w tym modelu na technologię Superfit. Długa rura górna w połączeniu z bardzo krótkim mostkiem gwarantują wysoką dynamikę jazdy oraz odpowiednią stabilność zarówno w trakcie pokonywania mozolnych podjazdów, jak i na zjazdach ze stromych stoków. Dzięki temu w pełni wykorzystasz drzemiący w Tobie potencjał.
Dobre tłumienie wstrząsów
Projektanci zadbali również o odpowiednie tłumienie wstrząsów. Dlatego z przodu znajduje się amortyzowany widelec Fox 34 Float SC Performance Elite FIT4 Remote. Skok o wysokości 100 mm w rozmiarze 16,5 i 17,5 oraz 120 mm w rozmiarze 18,5 świetnie sprawdzi się przy pokonywaniu przeszkód takich jak niewielkie kamienie, czy wystające z ziemi korzenie. Tłumik wyposażono też w specjalną blokadę obsługiwaną przy pomocy manetki zlokalizowanej na kierownicy. Umożliwi ona szybkie usztywnienie konstrukcji np. na czas podjazdu.

Wydajny, nowoczesny napęd
Możesz mieć pewność, że układ napędowy nie zawiedzie Cię na szlaku. Tylna przerzutka z serii XT w połączeniu z manetką i korbą z grupy SLX oraz kasetą Deore doskonale ze sobą współpracują, gwarantując efektywną jazdę i błyskawiczną zmianę przełożeń. Konfiguracja 1×12 zapewnia optymalną liczbę biegów, a blat korby 32T wraz z kasetą o rozpiętości 10-51T umożliwiają szybkie dostosowanie przełożenia do aktualnych warunków terenowych oraz indywidualnych preferencji.
Pewne hamowanie w każdych warunkach
W rowerze Ghost Lector SF UC Advanced zastosowano nowoczesne, hydrauliczne hamulce tarczowe wyróżniające się niezawodnością. Zaciski Shimano SLX charakteryzują się płynnym, efektywnym działaniem niezależnie od tego, czy warunki na trasie są suche, czy pada ulewny deszcz, Tarcze w rozmiarze 180 i 160 mm zapewniają natomiast wysoką siłę tarcia, co przekłada się na znaczną moc hamowania.
Doskonała przyczepność
Rower wyposażono w aluminiowe obręcze Syntace V25 w rozmiarze 29”. Solidna konstrukcja sprawia, że dobrze poradzą sobie z wyzwaniami, jakie niesie za sobą jazda w wymagającym terenie górskim. Projektanci zadbali jednak również o odpowiednią przyczepność. Dzięki zastosowaniu Racing Ralph Performance od popularnej, niemieckiej marki Schwalbe możesz być pewien, że rower pewnie przejedzie nawet na trudnych nawierzchniach.
| Spécification | Information |
|---|---|
| Kod produktu | DD233310 |
| Marque | GHOST |
| Płeć | damskie, męskie |
| Kolor | niebieski-miętowy |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 16,5″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | S (29″) |
| Materiał ramy | carbon |
| Widelec | Fox 34 Float SC Performance Elite FIT4 Remote |
| Skok widelca | 100 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×12 |
| Przerzutka tylna | Shimano XT RD-M8100, 12s |
| Manetki | Shimano SLX SL-M7100 |
| Mechanizm korbowy | Shimano SLX FC-M7100, 32T |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano Deore CS-M6100, 10-51 |
| Łańcuch | Shimano SLX CN-M7100 |
| Wkład suportu | Shimano Pressfit |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano SLX BL-M7100 / BR-M7000 / BR-M7110, SM-RT56, 180 / 160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 29″ |
| Koła | Syntace V25 |
| Opony p/t | Schwalbe Racing Ralph Performance 29×2.25 |
| Rodzaj osi – przód | Sztywna oś (Boost) 15×110 mm |
| Rodzaj osi – tył | Sztywna oś (Boost) 12×148 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | Ground Fiftyone, diamètre 31.8 mm, largeur 720 mm |
| Wspornik kierownicy | Ground Fiftyone, diamètre 31.8 mm |
| Siodło | Selle Italia SLS |
| Wspornik siodła | Eightpins hydraulic, 34.9 mm |
| Pedały | brak |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Marka | Ghost |















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji