Rower MTB GHOST Kato Universal 29
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB GHOST Kato Universal 29
GHOST Kato Universal 29 będzie doskonałym wyborem dla osób, które stawiają pierwsze kroki w MTB. Najlepiej sprawdzi się ścieżkach leśnych i szutrowych, gdzie można szlifować swoje umiejętności poruszania się w terenie, jednak poradzi sobie też na niewymagających górskich szlakach. Jest nie tylko praktyczny, ale również atrakcyjny wizualnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać go na weekendowych wycieczkach za miasto.
Aluminiowa rama
Projektanci zdecydowali się na klasyczną konstrukcję MTB. Górna rura obniża się w stronę siodełka, dzięki czemu można jechać w stabilnej pochylonej pozycji. Ułatwi to podjeżdżanie pod wzniesienia oraz umożliwi wychylenie ciała za siodełko przy zjazdach. Takie rozwiązanie pozwala na wygodne pokonywanie dróg liczących nawet kilkadziesiąt kilometrów. Do produkcji ramy wykorzystano stop aluminium o dużej wytrzymałości. Mimo że rower przeznaczony jest dla początkujących adeptów kolarstwa górskiego, producent zastosował kryte prowadzenie przewodów, co przekłada się na nienaganną stylistykę.
Efektywne tłumienie wstrząsów
Jazda w terenie wiąże się z częstą koniecznością pokonywania różnego rodzaju przeszkód. Nawet na nietrudnych, leśnych szlakach trzeba zmierzyć się z wystającymi z ziemi korzeniami czy nierównościami. Dlatego w modelu Ghost Kato Universal zastosowano przedni amortyzator od znanego producenta Rock Shox. Model Judy TK R charakteryzuje się skokiem o wysokości 100 mm. Dobrze tłumi niewielkie wyboje, co zwiększa komfort jazdy i pozwala łatwiej zapanować nad kierownicą.
Napęd Shimano
Napęd 3×9 zapewnia użytkownikowi aż 27 przełożeń. Dzięki temu rowerzysta może z łatwością dostosowywać jego funkcjonowanie do swoich potrzeb, co ułatwia poruszanie się w terenie. Wystarczy wrzucić niższy bieg, aby pokonanie podjazdu stało się znacznie łatwiejsze. Tylna przerzutka z grupy Alivio oraz przednia z serii Altus charakteryzują się płynnym działaniem i doskonale poradzą sobie na niewymagających szlakach. Ich obsługa możliwa jest dzięki ergonomicznym, wygodnym manetkom. Wystarczy jeden ruch palcem, aby zmienić przełożenie.
Stabilne hamowanie niezależnie od pogody
Jak na nowoczesny rower górski przystało, w modelu Ghost Kato Universal zastosowano hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro HD-M275. Tarcze o średnicy 180 zapewniają dużą siłę hamowania, co pozwoli Ci zatrzymać rower i uniknąć kolizji z dużą przeszkodą. Zaciski świetnie radzą sobie zarówno w suchych, jak i mokrych warunkach, więc jazda w deszczu nie będzie stanowiła problemu.
Duże, 29-calowe koła
Obręcze o średnicy 29-cali powstały z mocnego aluminium. Pozwalają sprawnie pokonywać niewielkie nierówności, co przekłada się na płynną, komfortową jazdę. Założono na nie opony o szerokości 2,10”. Dzięki agresywnej rzeźbie bieżnika zapewniają dobrą przyczepność nawet na trudnej nawierzchni.
| Spécification | Information |
|---|---|
| Kod produktu | DD187517 |
| Marque | GHOST |
| Płeć | damskie, męskie |
| Kolor | czarny-niebieski |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 17,5″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | M |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | Rock Shox Judy TK R |
| Skok widelca | 100 mm |
| Damper | n/d |
| Napęd | |
| Napęd | 3×9 |
| Przerzutka przednia | Shimano Altus FD-M370 |
| Przerzutka tylna | Shimano Alivio RD-M3100 |
| Manetki | Shimano Alivio SL-M3100 |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-MT101 (44-32-22T) |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CS-HG200-9 (11-36T) |
| Łańcuch | KMC X9 |
| Wkład suportu | BSA 73 |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Tektro HD-M275, tarcze Tektro TR180-35, 180 / 180 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 29″ |
| Koła | obręcze Rodi LS 019 G1 051, piasty Shimano HB-TX505 / FH-TX505, szprychy Sapim 2.0 |
| Opony p/t | Mitas Ocelot 29×2.10″ |
| Rodzaj osi – przód | Szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Rodzaj osi – tył | Szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | Ground Fiftyone, diamètre 31.8 mm, largeur 740 mm |
| Wspornik kierownicy | Ground Fiftyone, diamètre 31.8 mm, longueur 50 mm |
| Siodło | Selle Italia X-Base |
| Wspornik siodła | Ghost SP DC1, 31.6 x 400 mm |
| Pedały | FPD NW-91K |
| Mocowanie stopki | rozstaw otworów 40 mm |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Marka | Ghost |
| Kolor | czarny-niebieski, turkusowy-niebieski |












Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji