Rower MTB damski ROMET Jolene 6.1
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB damski ROMET Jolene 6.1
Romet Jolene 6.1 to rower damski MTB, który zaprojektowano specjalnie dla aktywnych kobiet. Choć projektowany był z myślą o rekreacyjnych przejażdżkach po drogach leśnych i łatwych szlakach górskich, to świetnie sprawdzi się także w codziennym użytkowaniu. Może stanowić tani oraz wygodny środek transportu do miejsca pracy, czy do ogólnego poruszania się po mieście. Niska cena i dobre parametry sprawiają, że warto wziąć go pod uwagę!
Rama zaprojektowana dla kobiet
Do produkcji ramy wykorzystano bardzo wytrzymałe, a przy tym lekkie aluminium. Dzięki temu wykazuje ona dużą odporność na zniszczenia oraz korozję i ułatwia przenoszenie roweru. Jej geometria stworzona została tak, aby ułatwić wsiadanie oraz zsiadanie, a także postój. Dlatego górna rura jest lekko wygięta ku dołowi. O jakości świadczy dożywotnia gwarancja, udzielana przez producenta na ramę.
Napęd oferujący duże możliwości
Wygodną jazdę umożliwia napęd 3×7. Mechanizm korbowy pracujący w zakresie 42/34/24 T płynnie współpracuje z kasetą 14-28T. Szybką oraz wygodną zmianę biegów umożliwiają przerzutki z grupy Tourney od producenta Shimano oraz manetki ST-EF41 tej samej marki. Momentalnie dostosujesz funkcjonowanie układu do rodzaju pokonywanego terenu.
Proste w obsłudze hamulce
Rower Romet Jolene 6.1 wyposażono w hamulce szczękowe typu V-brake, które wygodnie obsłużysz dzięki dźwigniom zlokalizowanym na kierownicy. Klocki zaciskają się bezpośrednio na obręczy, a cały układ nie wymaga częstej konserwacji ani pielęgnacji. Zapewnia przy tym dobrą siłę hamowania.
Wytrzymałe opony
Opony zastosowane w rowerze mają rozmiar 26×2,1”. Dzięki odpowiedniej rzeźbie bieżnika o szeroko rozstawionych klockach gwarantują dobrą przyczepność oraz wysoką wytrzymałość. Mogą być z powodzeniem stosowane zarówno w mieście, jak i w terenie, na polnych ścieżkach oraz leśnych duktach.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Marka | ROMET |
| Kod produktu | DD271318 |
| Płeć | damskie |
| Kolor | fioletowy-zielony |
| Waga | 14,60 kg |
| Rozmiar ramy | 17″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | M |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | amortyzowany |
| Damper | n/d |
| Napęd | 3×8 |
| Przerzutka przednia | Shimano Tourney TY300 |
| Przerzutka tylna | Shimano Tourney TY300D |
| Manetki | Shimano ST-EF41 |
| Mechanizm korbowy | Shimano Tourney TY-301 (42-34-24T), 170 mm |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano MF-TZ500 (14–28T), 7-rzędowy |
| Typ hamulców | V-brake |
| Hamulce p/t | V-brake Alhonga HJ-811AD7, aluminiowe |
| Rozmiar kół | 26″ |
| Koła | obręcze aluminiowe dwukomorowe, piasty JoyTech JY-753 (aluminiowe) |
| Opony | 26×2.1 |
| Oś przód | nakrętki 9×100 mm |
| Oś tył | nakrętki 9×135 mm |
| Kierownica | Romet aluminiowa FOV, 600 mm |
| Wspornik kierownicy | Romet aluminiowy, 60/90 mm |
| Siodło | Romet MTB |
| Wspornik siodła | Romet aluminiowy, 27.2 mm, 300 mm |
| Pedały | FP-804 |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Romet |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |













Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji