Rower elektryczny WINORA Yucatan X10 Low
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower elektryczny WINORA Yucatan X10 Low
Winora Yucatan X10 Low stanowi świetną propozycję dla każdego, kto szuka porządnego trekkingowego roweru elektrycznego. Sprawdzi się on w mieście, jak i podczas długich wypraw turystycznych. Zamontowano w nim solidne wspomaganie, wydajny napęd mechaniczny oraz akcesoria o satysfakcjonującej jakości. Wszystko to sprawia, że chętnie będziesz jeździć, a zarazem pokonywać dłuższe trasy niż dotychczas.
Skuteczne wspomaganie Yamaha
Projektanci roweru elektrycznego Winora Yucatan X10 Low zadbali o to, aby zaproponować użytkownikom tego e-bike’a, jak najlepsze wrażenia z jazdy. W tym modelu zastosowano wydajny centralny silnik Yamaha PE-S2 o mocy 250 W z maksymalnym momentem obrotowym o wartości 75 Nm. Nie tylko pozwala on na szybkie nabieranie prędkości (do 25 km/h) i łatwe jej utrzymywanie, ale także stanowi nieocenione wsparcie podczas pokonywania pojazdów.
Pojazd zasila zintegrowany wewnątrz ramy akumulator InTube o pojemności 720 Wh. Wartość ta umożliwia pokonanie do 100 km na jednym ładowaniu. Oczywiście, wartość jest wyłącznie orientacyjna, a ostateczny wynik zależy od zmiennych, takich jak wybrany tryb, pogoda czy ukształtowanie trasy.
Sterowanie zespołem komponentów odpowiedzialnych za wspomaganie elektryczny ułatwia wyświetlacz Yamaha Side Switch. To moduł o wielkości 1,7” z ekranem LCD, który pełni jednocześnie funkcję podstawowego licznika rowerowego. Doskonale sprawdzi się podczas rekreacji.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Marka | WINORA |
| Kod produktu | DD227235 |
| Płeć | damskie, męskie |
| Kolor | niebieski-stalowy |
| Rocznik modelowy | 2024 |
| Silnik | |
| Model silnika | Yamaha PW-S2 |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 75 Nm |
| Umiejscowienie silnika | centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Yamaha Side Switch LCD 1,7″, 7 funkcji |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | InTube 720 Wh |
| Pojemność akumulatora | 720 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Ładowarka | Yamaha Quick Charger 4A |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 15″ |
| Rozmiar wg producenta | 38 (S) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | SR Suntour Mobie 25 LOR, skok 100 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×10 |
| Przerzutka przednia | n/d |
| Przerzutka tylna | Microshift Advent X / Shimano Deore, 10s |
| Manetki | Microshift Advent X / Shimano Deore (przerzutka) | Shimano BL-MT402 (hamulce) |
| Kaseta / wolnobieg | Microshift / Shimano Deore |
| Mechanizm korbowy | Miranda Single Kies XLC |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce przód / tył | Shimano BR-MT410, tarcze 180 / 180 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 27,5″ |
| Koła | Schürmann Yak25 |
| Piasty | Shimano TC500-15 (przód) / Shimano TC500 (tył) |
| Oś przód | sztywna oś (Boost) 15×110 mm |
| Oś tył | sztywna oś (Boost) 12×148 mm |
| Opony przód / tył | Continental Contact Cruiser (62-584) 27.5″ |
| Komponenty | |
| Kierownica | Ergoriser, szerokość 720 mm |
| Wspornik kierownicy | XLC, regulowany (a-head), średnica 31.8 mm |
| Siodło | Selle Royal Essenza |
| Wspornik siodła | aluminiowy, średnica 34.9 mm |
| Pedały | VP E461, platformowe |
| Oświetlenie | przód: Herrmans MR5 | tył: Spanninga Aerline 2.0 Brake |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Winora |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |












Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji