Rower elektryczny WINORA E-Flitzer Cues
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower elektryczny WINORA E-Flitzer Cues
Winora E-Flitzer Cues przykuwa wzrok minimalistycznym designem i zachwyca fenomenalną funkcjonalnością. To bardzo lekki miejski rower elektryczny, który gwarantuje doskonałe wsparcie podczas jazdy rekreacyjnej. Bazuje na świetnej jakości wspomaganiu Mahle i napędzie Shimano Cues, co sprawia, że pracuje naprawdę płynnie. Dobrej jakości wyposażenie pozwala czerpać pełną przyjemność z jazdy od pierwszej przejażdżki.
Lekki i wydajny układ wspomagania
Mahle X35 to lekka jednostka centralna, którą umiejscowiono w tylnej piaście. Moc 250 W i maksymalny moment obrotowy wynoszący 40 Nm sprawiają, że rower oferuje optymalne wsparcie podczas rekreacji po mieście. Dzięki niemu chętniej pokonasz dłuższe trasy, a wzniesienia przestaną być wyzwaniem.
Mechanizm zasila nowoczesny akumulator Mahle SmartBike Systems inTube o pojemności 250 Wh, pozwalający na pokonanie wielu kilometrów na jednym ładowaniu. Zintegrowano go wewnątrz ramy, dzięki czemu jest niemal niewidoczny, a e-bike wygląda świetnie. Częścią zestawu jest ładowarka 4A, która gwarantuje szybkie uzupełnianie energii.
Obsługę systemu wspomagania umożliwia prosty przełącznik Mahle Ebikemotion iWoc ONE. To unikalny komponent umieszczony nie na kierownicy, a górnej rurze ramy. Dyskretny moduł pozwala nie tylko uruchomić wspomaganie, ale także wybrać tryb pracy.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Marka | WINORA |
| Kod produktu | DD267216 |
| Rocznik modelowy | 2025 |
| Płeć | damskie / męskie |
| Kolor | szary |
| Kolor wg producenta | slate matt |
| Silnik | |
| Model silnika | Mahle X35+ |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 40 Nm |
| Umiejscowienie silnika | tylna piasta |
| Wyświetlacz / sterowanie | Mahle Ebikemotion iWoc ONE |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Mahle SmartBike Systems InTube |
| Pojemność akumulatora | 250 Wh |
| Ładowarka | 4A |
| Umiejscowienie akumulatora | zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 18″ |
| Rozmiar wg producenta | 46 |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | Winora Carbon |
| Napęd | |
| Napęd | 1×10 |
| Przerzutka tylna | Shimano CUES RD-U6000 Shadow+ |
| Manetki | Shimano CUES SL-U6000-10R, Rapidfire+ |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CUES CS-LG300-10 (11–48T) |
| Mechanizm korbowy | Samox Alloy Crankarm 160 / 170 mm |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce przód / tył | Tektro HD-R280, tarcze 160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 27,5″ |
| Koła | Ryde Eco21, aluminium |
| Opony przód / tył | Continental Contact Urban (50-584) |
| Oś przód | sztywna oś 12×100 mm |
| Oś tył | sztywna oś 12×142 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | JD MTB11AFS |
| Wspornik kierownicy | Winora A-Head |
| Siodło | Selle Royal Vivo |
| Wspornik siodła | JD SP37.1, 350 mm |
| Pedały | brak |
| Oświetlenie | przód: Litemove SE-110 (110 lx) / tył: Busch & Müller Xeltec LED |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Winora |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Kolor | szary, zielony |












Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji