Rower elektryczny R-RAYMON TourRay E 7.0 Gent
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower elektryczny R-RAYMON TourRay E 7.0 Gent
TourRay E 7.0 Gent to elektryczny rower od znanej niemieckiej marki R-RAYMON, która w ostatnich latach specjalizuje się w projektowaniu dobrze wyposażonych e-Trekkingów. Model stworzono z myślą o użytkownikach chcących pokonywać długie trasy, a jednocześnie robić to w sposób wygodny.
Ten nowoczesny e-bike doskonale nadaje się do turystyki, ale sprawdzi się również do sprawnego przemieszczania się po mieście. Jeżeli chcesz podróżować szybko, komfortowo oraz bez dużego wysiłku, to ten model będzie do takich zastosowań świetnym wyborem!
Naszym zdaniem główne atuty tego modelu to:
- Elektryczne wspomaganie oparte o sprawdzony silnik Yamaha PW-X2 oraz wydajną baterię Simplo EnergyTube o pojemności 630 Wh. Model wyposażono w automatyczny tryb pracy, który w inteligentny sposób dozuje moc wspomagania w zależności od intensywności pedałowania. Akumulator zapewnia daleki zasięg – w trybie ekonomicznym wystarcza on nawet na ponad stukilometrowy wycieczki.
- Przejrzysty ekran LCD, który nie tylko służy do sterowania wspomaganiem, ale także pełni funkcję licznika, ponieważ dostarcza wszystkich najważniejszych informacji na temat jazdy (czas, prędkość, zasięg baterii).
- Napęd 1×11 zbudowany z komponentów Shimano Deore. Tylna przerzutka z technologią Shadow, czyli napinaczem łańcucha, pozwala na spokojną jazdę nawet po bardzo wyboistych trasach.
- Hydrauliczne hamulce tarczowe gwarantujące dobrą skuteczność działania w każdych warunkach, także w deszczu. Duża siła hamowania poprawia bezpieczeństwo podczas dynamicznej jazdy.
- Koła w rozmiarze 27,5 cali z uniwersalnymi oponami Schwalbe Super Moto-X. Zapewniają dużą przyczepność i stabilność w terenie. Natomiast ich niskie opory toczenia wydłużają zasięg wspomagania na utwardzonych drogach.
- Komplet najpotrzebniejszych udogodnień – amortyzowany widelec SR SUNTOUR Mobie25 LOR ze 63 mm skokiem, zestaw błotników, podpórka, duży bagażnik o dobrej nośności, a także zestaw oświetlenia podłączonego do akumulatora.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Producent / Marka | R-RAYMON |
| Kod produktu | DD228247 |
| Rocznik modelowy | 2022 |
| Kolor | biały-szary |
| Płeć | męskie |
| Waga produktu | 26,3 kg |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 19″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | S (48) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | SR Suntour Mobie25 LOR (Coil), skok 63 mm (tapered) |
| Silnik | |
| Model silnika | Yamaha PW-X2 |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 80 Nm |
| Umiejscowienie silnika | centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Yamaha Display C (TFT, color 2.8″) |
| Akumulator | |
| Ładowarka | 4A |
| Model akumulatora | Simplo Internal 630 |
| Pojemność akumulatora | 630 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Napęd | |
| Napęd | 1×11 |
| Przerzutka przednia | n/d |
| Przerzutka tylna | Shimano Deore RD-M5100 Shadow Plus, 11s |
| Manetki | Shimano Deore SL-M5100, Rapidfire Plus |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano Deore CS-M5100 (11-51T) |
| Mechanizm korbowy | R Raymon EC40, Aluminum forged (44T) |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce przód/tył | Shimano BR-MT410 (2-tłoczkowe), tarcze Shimano SM-RT10 180/180 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 27,5″ |
| Obręcze / piasty | Mach 1 Trucky 30 (tubeless ready), piasty: R Raymon DA210F / DA210R |
| Rodzaj osi przód | sztywna oś 15×100 mm |
| Rodzaj osi tył | sztywna oś (Boost) 12×148 mm |
| Opony | Schwalbe Super Moto-X Performance Reflex (62-584) 27,5×2,40″ |
| Komponenty | |
| Kierownica | R Raymon Ergo 31,8 mm, szerokość 640 mm, sweep 35°, rise 25 mm |
| Wspornik kierownicy | R Raymon 31,8 (a-head), regulowany |
| Siodło | R Raymon Ergo |
| Wspornik siodła | R Raymon 31,6 mm, długość 350 mm, Patent |
| Pedały | R Raymon, aluminum |
| Oświetlenie | P: Litemove HKSE-70 (300 lm) / T: AXA Blueline E (parking light) |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | R-Raymon |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |





Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji