Rower elektryczny R-RAYMON TourRay E 3.0 Gent T350
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower elektryczny R-RAYMON TourRay E 3.0 Gent T350
R-Raymon TourRay E3.0 Gent T350 to rower elektryczny zaprojektowany z myślą o osobach, które jeżdżą rekreacyjnie. Model ten łączy w sobie proste, ale solidne rozwiązania, dzięki którym korzystanie z niego będzie naprawdę przyjemne. System wspomagania bazuje na wydajnych komponentach, dzięki czemu z powodzeniem pokonasz na nim trasy dłuższe niż zazwyczaj. Dobra amortyzacja i sprawdzony napęd zapewniają płynną pracę mechanizmu, co jest dodatkowym atutem.
Projektanci tej niemieckiej marki stawiają na dobrej jakości komponenty. E-bika wyposażyli w niezawodny, centralny silnik Yamaha PW-TE o mocy 250 W z maksymalnym momentem obrotowym o wartości 60 Nm, co spełni potrzeby niemal każdego miłośnika rekreacji. Pozwala łatwo się rozpędzać i utrzymywać prędkość — do przepisowych 25 km/h. Znacząco ułatwia także podjazdy.

Zasilany jest on przez zewnętrzny akumulator Yamaha DT 500, który umiejscowiono na ramie. To obecnie mało popularne rozwiązanie docenisz za wygodę użytkowania. Aby naładować rower, możesz zabrać do mieszkania samą baterię. Co ważne, wydajny element pozwala przejechanie nawet do 80 km na jednym ładowaniu.
Do obsługi wspomagania elektrycznego służy ledowy wyświetlacz Yamaha Display A o przekątnej ekranu 1,7”. Pełni on także funkcję prostego licznika rowerowego.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Producent / Marka | R-RAYMON |
| Kod produktu | DD229675 |
| Rocznik modelowy | 2023 |
| Kolor | czarny-szary |
| Płeć | męskie |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 20,5″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | M (52) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | SR Suntour NVX (Coil), skok 80 mm |
| Silnik | |
| Model silnika | Yamaha PW-TE |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 60 Nm |
| Umiejscowienie silnika | centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Yamaha Display A (LCD: 1,7″) |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Yamaha DT500 |
| Pojemność akumulatora | 500 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | zewnętrzny, na ramie |
| Ładowarka | Yamaha Quick Charger 4A |
| Napęd | |
| Napęd | 1×9 |
| Przerzutka przednia | n/d |
| Przerzutka tylna | RD-T350, 9-biegowa |
| Manetki | SL-M350R (przerzutka) |
| Kaseta / wolnobieg | CS-M350 (11-46T) |
| Mechanizm korbowy | R Raymon (38T), ramię korby Wheeltop, aluminium forged (JIS) |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce przód/tył | Tektro HD-T275 (2-tłoczkowe), tarcze Tektro TR-24 180/160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 27,5″ |
| Obręcze / piasty | Mach 1 TRAXX with eyelets (Tubeless ready), piasty: R Raymon JA159F / JA251R |
| Rodzaj osi przód | szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Rodzaj osi tył | szybkozamykacz (QR) 9×141 mm |
| Opony | Continental Contact Plus City, Reflex (55-584) 27,5×2,20″ |
| Komponenty | |
| Kierownica | R Raymon Riser, średnica 31,8 mm, sweep 9°, rise 15 mm, szerokość 700 mm |
| Wspornik kierownicy | Husqvarna (a-head), średnica 31,8 mm, regulowany |
| Siodło | R Raymon Ergo |
| Wspornik siodła | R Raymon, średnica 31,6 mm, długość 350 mm, Patent |
| Pedały | R Raymon, platformowe, aluminium |
| Oświetlenie | Przód: AXA Compactline 20 lx / Tył: AXA Blueline E (parking light) |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | R-Raymon |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |














Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji