Rower elektryczny R-RAYMON FullRay 130E 6.0
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower elektryczny R-RAYMON FullRay 130E 6.0
R-Raymon FullRay 130E 6.0 to górski rower elektryczny z pełnym zawieszeniem, który zadowoli zarówno początkujących, jak i średniozaawansowanych riderów, poszukujących modelu ze wspomaganiem elektrycznym. Model ten łączy w sobie dobrej jakości komponenty z nowoczesnym designem, dzięki czemu stanowi jedną z ciekawszych propozycji w swojej klasie.

Świetne wsparcie napędu elektrycznego
Ten rower elektryczny został wyposażony w komponenty renomowanej marki Yamaha, dzięki czemu masz pewność ich płynnej pracy. Sercem całego układu jest silnik elektryczny Yamaha PW-ST o mocy 250 W i maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 70 Nm. Stanowi on solidne wsparcie podczas pokonywania podjazdów oraz pozwala na szybkie zwiększanie prędkości (do ograniczonych prawem 25 km/h).
Mechanizm zasilany jest za pomocą mocnego akumulatora Simplo Intube o pojemności 630 Wh. To wartość, która pozwala na pokonanie nawet 100 km na jednym pełnym ładowaniu. Ostateczna wartość zależna jest jednak od wielu zmiennych, takich jak wybrany tryb, warunki pogodowe i atmosferyczne czy waga użytkownika.
Obsługę znacząco ułatwia kompaktowy, ale czytelny wyświetlacz LCD Yamaha Display A o przekątnej 1,7”. Na prostym ekranie można odczytać zarówno podstawowe informacje o pracy podzespołów (stan baterii, wybrany tryb), jak i skorzystać z funkcji licznika rowerowego.
Solidna rama z aluminium
Rama tego roweru została wyprodukowana z tworzywa jednocześnie lekkiego i wytrzymałego, czyli aluminium stopu 6061. Atrakcyjne, nowoczesne lakierowanie oraz klasyczna geometria sprawia, że to model dla każdego — zachwyci zarówno kobiety, jak i mężczyzn głodnych przygód na górskich szlakach. Umiejscowiona w ramie bateria w towarzystwie centralnie położonego silnika zapewniają odpowiednie wyważenie roweru, co jest jego dodatkowym atutem.

Fullsuspension na RockShoxu
Czerpanie pełnej przyjemności z jazdy umożliwia doskonałe zawieszenie. R-Raymon FullRay 130E 6.0 został wyposażony amortyzatory amerykańskiej marki RockShox:
- z przodu znajduje się RockShox Recon Silver RL Solo Air o skoku 130 mm;
- z tyłu RockShox Deluxe Select Air.
Wybór e-MTB typu fullsuspension gwarantuje doskonałe niwelowanie drgań generowanych podczas pokonywania nierówności, co skutecznie podnosi komfort. Dodatkowo tego typu model jest bardziej zwrotny i lepiej się prowadzi, dzięki czemu zwiększa bezpieczeństwo na wymagających szczególnej uwagi trudnych, górskich szlakach.
Napęd SRAM SX Eagle z 12-rzędami
Projektanci marki R-Raymon zadbali także o najwyższej jakości komponenty klasycznego napędu. Opiera się on o osprzęt amerykańskiej marki SRAM. Wykorzystano elementy z serii SX Eagle, który wykorzystuje rozwiązania technologiczne znane z najwyższych grup osprzętu. Rider ma do dyspozycji 12 przełożeń, dzięki czemu bez trudu znajdzie bieg, który pozwoli łatwiej pokonywać trasę.
Bezpieczeństwo na trasie zwiększają 4-tłoczkowe tarczowe hamulce hydrauliczne SRAM DB8. To wydajny mechanizm, który zapewnia dobrą modulację i siłę hamowania dostosowaną do specyfiki tego roweru.
Koła dostosowane do systemu bezdętkowego
Kolejną zaletą R-Raymon FullRay 130E 6.0 są wysokiej jakości 29-calowe koła, dostosowane do pracy w systemie bezdętkowym. Opierają się na nich dobrej klasy opony Continental Cross King, które znacznie podnoszą komfort podczas pokonywania suchych, piaszczystych tras.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Silnik | |
| Model silnika | Yamaha PW-ST |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 70 Nm |
| Umiejscowienie silnika | Centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Yamaha Display A (LCD 1,7″) |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Simplo Intube 630 |
| Pojemność akumulatora | 630 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | Zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Ładowarka | 4A |
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | DD200256 |
| Marka | R-RAYMON |
| Płeć | Damskie / męskie |
| Kolor | Żółto-granatowy |
| Rocznik modelowy | 2022 |
| Rama i zawieszenie | |
| Rozmiar ramy | 16,5″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | S |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Widelec | RockShox Recon Silver RL Solo Air, tapered |
| Skok widelca | 130 mm |
| Damper | RockShox Deluxe Select Air, 210×55 mm |
| Skok zawieszenia | 130 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×12 |
| Przerzutka przednia | Brak |
| Przerzutka tylna | SRAM SX Eagle, 12-rzędowa |
| Manetki | SRAM SX Eagle, Single Click |
| Kaseta / wolnobieg | SRAM PG-1210 (11–50T) |
| Mechanizm korbowy | R Raymon Narrow Wide (38T), ramię EC40, aluminium kute, JIS |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | Tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | SRAM DB8 (4-tłoczkowe), tarcze SRAM Centerline 200/180 mm |
| Koła | |
| Rozmiar kół | 29″ |
| Koła | Mach 1 TRUCKY 30 z oczkami (tubeless ready), piasty R Raymon DA210F / DA210R |
| Opony p/t | Continental Cross King 29×2.30″ (58-622) |
| Oś przód | Sztywna oś Boost 15×110 mm |
| Oś tył | Sztywna oś Boost 12×148 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | R Raymon Riser 31.8 mm, szer. 780 mm, sweep 6°, rise 15 mm |
| Wspornik kierownicy | R Raymon 31.8 mm, 7°, A-head |
| Siodło | R Raymon MTB |
| Wspornik siodła | R Raymon 31.6 mm, sztyca regulowana (dropper) |
| Pedały | R Raymon, aluminium |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | R-Raymon |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji