Rower elektryczny GASGAS TRA 5
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower elektryczny GASGAS TRA 5
GASGAS TRA 5 to świetnie skomponowany full e-MTB, będący doskonałą opcją dla entuzjastów jazdy górskiej chcących poczuć jeszcze większą radość z jazdy. Model ten został zaprojektowany z myślą o rowerzystach, którzy chcą rozpocząć jazdę w trudnym terenie ze wspomaganiem elektrycznym. TRA 5 posiada wszystkie cechy, z których słyną rowery górskie wywodzącej się z Hiszpanii marki, a dodatkowy napęd pomoże pokonywać nieosiągalne dotąd cele.
Poznaj wyjątkowe zestawy i podróżuj dalej niż kiedykolwiek wcześniej!
Rower elektryczny GASGAS TRA 5 jest wyposażony w baterię zintegrowaną Yamaha ML500. Kupując w zestawie drugi, dodatkowy akumulator możesz znacząco zwiększyć zasięg roweru.
Sprawdź dedykowane zestawy z dodatkowym akumulatorem Yamaha ML4001 lub Yamaha ML5002
i ciesz się większym zasięgiem swojego nowego e-bike`a dokądkolwiek zmierzasz!
Ofertę specjalną znajdziesz nad opisem produktu w sekcji „Kup w zestawie”
1 Nawet do 80% więcej zasięgu z dodatkowym akumulatorem w porównaniu do podstawowego wyposażenia.
2 Nawet do 100% więcej zasięgu z dodatkowym akumulatorem w porównaniu do podstawowego wyposażenia.
Pełne zawieszenie, mocny silnik i pojemna bateria to znaczące zalety roweru GASGAS TRA 5.
Co zyskujesz, wybierając GASGAS TRA 5?
Renomowany napęd Yamaha
Wspomaganie w modelu TRA 5 zostało skomponowane tak, by rowerzysta miał pełną kontrolę nad mocą i prędkością, tak ważną na początku przygody z jazdą na e-MTB. Zamontowany silnik Yamaha PW-TE to wydajny napęd, który będzie nieoceniony przy pokonywaniu stromych wzniesień.
Dysponuje mocą 250 W oraz momentem obrotowym 60 Nm, dzięki czemu pokonywanie stromych wzniesień nie stanowi problemu. Zintegrowana z ramą bateria Yamaha ML500 o pojemności 500 Wh zapewnia naprawdę spory zasięg. Jej centralne umieszczenie obniża środek ciężkości, co dodatkowo poprawia stabilność e-bike’a i przekłada się na jego lepszą kontrolę.
Pełne zawieszenie
Dla podniesienia wrażeń z jazdy w ciężkich warunkach, GASGAS TRA 5 wyposażony został w pełne zawieszenie marki SR Suntour. Widelec XCM34 o skoku 130 mm zapewnia płynne tłumienie nierówności na technicznych trasach.
Osie Boost zwiększają sztywność roweru, co poprawia precyzję prowadzenia, a stożkowa rura sterowa podnosi wytrzymałość. Za ugięcie tylnego koła odpowiada lekki damper powietrzny SR Suntour Raidon R. Tak skomponowana amortyzacja w modelu TRA 5 została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie i kontroli, pozwalając na pewne pokonywanie przeszkód oraz utrzymanie stabilności nawet na najbardziej wymagających ścieżkach.
Intuicyjna obsługa
Napęd obsługiwany jest za pomocą intuicyjnej manetki z czytelnym wyświetlaczem LCD. Na ekranie znajdują się najważniejsze informacje, takie jak: aktualny poziom naładowania baterii, wybrany poziom wspomagania, a także podstawowe funkcje komputera, jak prędkość, przebyte kilometry czy zasięg elektrycznego wspomagania.
Napęd 1×9
Projektując model TRA 5, producent postawił na sprawdzone części. Tak solidny wybór w rowerze e-MTB sprawia, że rowerzysta w każdym terenie może być pewien ich niezawodności. 9-biegowy klasyczny napęd pozwoli dobrze dopasowywać przełożenia do obecnie pokonywanego terenu, zapewniając płynną i powtarzalną pracę. Tylna przerzutka RD-M350 wraz z manetką SL-M350R i kasetą CS-M350 11-46 T tworzą dobry zestaw, który pozwoli w pełni cieszyć się jazdą.
Aluminiowa rama
Rama e-bike’a GASGAS TRA 5 wykonana została z wysokiej jakości stopu aluminium 6061. Zaletą tego tworzywa jest duża wytrzymałość, odporność na korozję oraz stosunkowo niska masa. Cała konstrukcja waży niecałe 25 kg, co jest dobrym wynikiem w przypadku e-fulla.
Wygodna geometria ramy wspiera dynamiczną jazdę, a lekko pochylona sylwetka jaką przybiera rowerzysta zapobiega niepotrzebnej utracie energii.
Hamulce hydrauliczne
GASGAS TRA 5 otrzymał hydrauliczne hamulce tarczowe. Model HD-M280 w połączeniu z tarczami TR24 to skuteczny i trwały zestaw stworzony dla miłośników MTB, a szczególnie e-MTB.
Dwutłoczkowe zaciski hydrauliczne zapewniają precyzyjną i mocną siłę hamowania w każdych warunkach terenowych. Konstrukcja komponentów pozwala na skuteczne rozpraszanie ciepła, co zwiększa efektywność podczas długich zjazdów. Solidne tarcze o średnicy 180 mm gwarantują lepszą kontrolę podczas jazdy w trudnym terenie, niezależnie od warunków pogodowych.
| Spécification | Détail |
|---|---|
| Silnik | |
| Model silnika | Yamaha PW-TE |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 60 Nm |
| Umiejscowienie silnika | Centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Yamaha Display A (LCD 1.7″) |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Yamaha ML500 |
| Pojemność akumulatora | 500 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | Zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Ładowarka | 4A |
| Informacje ogólne | |
| Marka | GASGAS |
| Kod produktu | DD243106 |
| Płeć | Damskie / męskie |
| Kolor | Czarny |
| Kolor wg producenta | Jet Black |
| Rocznik modelowy | 2024 |
| Rama i zawieszenie | |
| Rozmiar ramy | 16,5″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | S |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Widelec | SR Suntour XCM34 Boost LO, Coil, Tapered |
| Skok widelca | 130 mm |
| Damper | SR Suntour Raidon R, Air, 210×55 mm |
| Skok zawieszenia | 130 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×9 |
| Przerzutka przednia | n/d |
| Przerzutka tylna | RD-M350, 9-biegowa |
| Manetki | SL-M350R |
| Kaseta / wolnobieg | CS-M350 (11–46T) |
| Mechanizm korbowy | GASGAS (38T), ramię Wheeltop, aluminum forged, JIS |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | Tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Tektro HD-M280 (2-tłoczkowe), tarcze TR24 180/180 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 29″ |
| Koła | Mach 1 650E (Tubeless Ready), piasty R Raymon DA210F / DA210R |
| Opony p/t | Continental Cross King 29×2.30″ (58-622) |
| Oś przód | Sztywna oś Boost 15×110 mm |
| Oś tył | Sztywna oś Boost 12×148 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | GASGAS Riser 31.8 mm, 780 mm, sweep 6°, wznios 15 mm |
| Wspornik kierownicy | GASGAS A-head, 31.8 mm, kąt 7° |
| Siodło | GASGAS MTB |
| Wspornik siodła | GASGAS 31.6 mm, 350 mm, Patent |
| Pedały | GASGAS, aluminium |
| Marka | Gasgas |
|---|---|
| Dostawa | Bezpłatny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Stan | Dziewięć |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar ramy | 16,5", 18", 19,5" |





















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji