Przyczepka samochodowa 264×125 UNITRAILER GARDEN 264 KIPP ze stelażem H-800
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Przyczepka samochodowa 264×125 UNITRAILER GARDEN 264 KIPP ze stelażem H-800
Przyczepa ze stelażem i plandeką szarą UNITRAILER GARDEN 264 KIPP ze stelażem H-800 to przyczepa jednoosiowa z DMC maksymalnie do 750 kg. Dla udogodnienia załadunku i wyładunku przyczepka posiada możliwości otworzenia lub zdemontowania tylnej burty. Dodatkowym atutem przyczepki jest możliwość jej kiprowania, która ułatwia wyładunek sypkiego towaru. Przyczepa posiada stelaż z plandeką szarą H-800, który daje ochronę przewożonych ładunków. Wszystkie formalności związane z zakupem wykonujemy za Ciebie. Zamówiony towar wraz z dołączoną dokumentacją dostarczamy we wskazany przez Ciebie adres w ciągu kilku dni roboczych. Po otrzymaniu przyczepki zostaje Ci tylko jej rejestracja, aby w pełni z niej korzystać.
Niezbędne dokumenty oraz dostawa
Decydując się na zakup przyczepy ze stelażem i plandeką szarą GARDEN TRAILER 264 KIPP nie musisz przejmować się żadnymi sprawami formalnymi. My wszystko zrobimy za Ciebie, aby zaoszczędzić Twój czas i płynnie przeprowadzić Cię przez realizację zamówienia. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty, które będą potrzebne do natychmiastowej rejestracji, czyli homologację, fakturę zakupu oraz certyfikat autoryzacyjny.
Zakupiona przyczepka zostaje wysłana z całym kompletem dokumentów w ciągu 10 dni roboczych.
Korzyści z posiadania przyczepki samochodowej Garden Trailer 264 KIPP
Decydując się na zakup naszej, nowej przyczepki otrzymasz, 2 lata gwarancji, dzięki czemu użytkowanie jej jest możliwe bez żadnych obaw o uszkodzenie. Do każdego produktu dołączamy instrukcję obsługi i książeczkę gwarancyjną. Wszystkie najważniejsze dokumenty trafiają do Ciebie wraz z zakupioną przyczepką. Dodatkowo, w każdej chwili masz możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia w postaci, stelażu h-0, pokrowca płaskiego, burt siatkowych, zabezpieczenia antykradzieżowego. Jeśli w trakcie użytkowania przyczepki pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zawsze można, skontaktować się z naszymi specjalistami. Chętnie udzielą wszystkich informacji i wszystko wytłumaczą.
Przyczepa jednoosiowa z podwójnymi burtami GARDEN TRAILER 264 KIPP stworzona do przewozu materiałów, posiadająca jedna oś. Koło podporowe, które pozwala na komfortowe przemieszczanie stojąca przyczepką. Powierzchnia transportowa o wymiarach 264x126x30 mm oraz DMC 750 kg umożliwi załadowanie dłuższych i szerszych materiałów bez żadnych problemów. Wytrzymałość przyczepy zapewnia rama nośna wyprodukowana ze stali konstrukcyjnej o podwyższonej wytrzymałości oraz powierzchnia transportowa ze sklejki wodoodpornej o grubości 9 mm.
Dane techniczne przyczepy GARDEN TRAILER 264 KIPP
- PODWOZIE – 1 oś od producenta Knott lub ALKO – zrealizowana na specjalne zamówienie Unitrailer. Wymiar kół: 155/70 R13. Dyszel typu „V”. Zawieszenie: niezależne, uresorowanie na wałku skrętnym. Koła poza przestrzenią ładunkową.
- NADWOZIE – rama nośna: stal konstrukcyjna, skręcana, blacha ocynkowana gięta na zimno. Powierzchnia transportowa: podłoga została wykonana z wodoodpornej, antypoślizgowej sklejki, której grubość wynosi 9 mm.
- BURTY – wykonane z blachy stalowej ocynkowanej, grubej i solidnej. Tylna burta otwierana.
- Stelaż H-800 z plandeką szara – gruba i wytrzymała odporna na podarcia plandeka z solidnym stelażem.
Do przyczepki możesz dokupić:
- burty siatkowe
- burty bis
- pokrywa aluminiowa
- stelaż + pokrowiec H1100 lub H0
- wspornik koła zapasowego
- reling przedni
- najazd stalowy lub ALU
- podpory boczne
… i w ten sposób dostosować ją do swoich potrzeb!
W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt za pomocą czatu internetowego lub telefonicznie. W chwili składania zamówienia na przyczepkę samochodową prosimy o podanie DMC auta, które będzie ciągnąć przyczepkę. Informacja o dopuszczalnej masie całkowitej znajduje się na ostatniej stronie w dowodzie rejestracyjnym pod pozycją „O.2”. Możliwe DMC: 400 kg, 450 kg, 499 kg, 500 kg, 525 kg, 550 kg, 575 kg, 600 kg, 625 kg, 650 kg, 675 kg, 700 kg, 725 kg, 750 kg.
| Specyfikacja | Opis |
|---|---|
| Producent | UNITRAILER |
| Model | Garden Trailer 264 KIPP |
| Kod produktu | UT004521 |
| EAN | 5904553980169 |
| DMC min. | 400 kg |
| DMC max. | 750 kg |
| Waga przyczepy | 146 kg |
| Dopuszczalna ładowność | 604 kg |
| Długość przestrzeni ładunkowej | 2641 mm |
| Szerokość przestrzeni ładunkowej | 1256 mm |
| Koła | 155/70 R13 |
| Koło zapasowe ze wspornikiem | Opcjonalnie |
| Umiejscowienie kół | Poza przestrzenią ładunkową |
| Liczba osi | 1 |
| Rodzaj zawieszenia | 1 oś niehamowana 750 kg |
| Hamulce | Niehamowana |
| Burty | Stalowe |
| Wysokość burty | 30 cm |
| Podłoga | Pełna podłoga sklejkowa |
| Uchylna | Tak |
| Światło cofania | Nie |
| Zastosowanie | Przeprowadzki / przewóz mebli, transport towarów w firmie |
| Rodzaj wtyczki | 7 pin (możliwe użycie adaptera 13/7 pin) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Unitrailer |
| Stan | Dziewięć |

















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji