Rower MTB GASGAS TR3 Street
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower MTB GASGAS TR3 Street
GASGAS TR3 Street pozwoli Ci cieszyć się swobodą jazdy nie tylko miejskimi ulicami, ale także w terenie. Ten stylowy hardtail został zaprojektowany tak, by zapewnić maksymalną radość podczas pokonywania górskich szlaków. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, będzie niezastąpionym towarzyszem wielu wypraw.
Wydajny napęd Shimano
TR3 Street oferuje aż 27 przełożeń, dzięki czemu swobodnie można dobrać stopień obciążenia do pokonywanego terenu. By jazda była płynna, producent wyposażył model w wysokowydajny napęd oparty na podzespołach od Shimano. Przerzutka tylna Alivio, RD-M3100, Shadow, 27-S, słynie z powtarzalności i niezawodności w każdych warunkach. W połączeniu z manetkami Shimano ST-EF505 Rapidfire Plus, mechanizmem korbowym Shimano FC-MT101 (40/30/22T) i kasetą Shimano CS-HG200 (11-36T), otrzymujesz wytrzymały napęd, który ma wyjątkowo szeroki zakres przełożeń (595%).
Hamulce do zadań specjalnych
Bezpieczeństwo rowerzysty jest dla producenta kwestią nadrzędną. Dlatego GASGAS TR3 Street otrzymał niezawodne hamulce tarczowe, niezawodne w każdych warunkach. Zaciski hydrauliczne Shimano BR-MT200, 2-tłoczkowe współpracują z tarczami hamulcowymi Shimano SM-RT10, 160/180 mm. Dają one pełną kontrolę nad prędkością, z jaką się poruszamy, znacznie zwiększając bezpieczeństwo oraz stabilność jazdy.
Wytrzymała aluminiowa rama
Solidna rama wykonana ze stopu aluminium 6061 jest wyjątkowo trwała i wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, a także wykazuje dużą odporność na korozję. Materiał zastosowany do jej produkcji wyróżnia się niską masą, co pozytywnie wpływa na wagę konstrukcji. Dobrze dopracowane spawy oraz wewnętrzne prowadzenie przewodów dodatkowo podnoszą efekt wizualny tego wyjątkowego modelu. Dodatkowo, jego stosunkowo niska masa przekłada się na dobre czucie roweru oraz dużą stabilność jazdy.
Przedni amortyzator
Podczas wymagających górskich przejazdów dobry amortyzator chroni nas przed uciążliwymi wibracjami, jakie powstają podczas jazdy po nierównym terenie. GASGAS TR3 Street otrzymał wydajny widelec SR SUNTOUR XCT ATB HLO, Coil, o dużym skoku 100 mm. Skutecznie wybiera on wszelkie nierówności zapobiegając niepotrzebne mu zmęczeniu dłoni i ramion, pozwalając w pełni cieszyć się treningiem.
Koła w teren
Prawdziwy entuzjasta jazdy MTB nie boi się zapuścić w trudniejszy teren. By rower w pełni dotrzymywał tempa rowerzyście, producent wyposażył model w odpowiednio mocne koła. Na aluminiowe obręcze od Shimano założone są Continental Race King, Reflex. Bieżnik ogumienia zapewni dobrą przyczepność na każdej nawierzchni.
| Spécification | Information |
|---|---|
| Kod produktu | DD229803 |
| Marque | GASGAS |
| Płeć | męskie |
| Kolor | antracytowy |
| Rocznik modelowy | 2024 |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 15″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | S |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | SR Suntour XCT ATB HLO (Coil), skok 100 mm |
| Skok widelca | 100 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 3×9 |
| Przerzutka przednia | Shimano Altus, 3s |
| Przerzutka tylna | Shimano Alivio RD-M3100, 9s |
| Manetki | Shimano ST-EF505, Rapidfire Plus |
| Mechanizm korbowy | Shimano Altus FC-MT101 (40/30/22T) |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CS-HG200 (11-36T) |
| Łańcuch | KMC Z9 |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano BR-MT200 (2-tłoczkowe), tarcze Shimano SM-RT10 180/160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 27.5″ |
| Koła | Ryde Disc19, piasty: Shimano DH-T4050 / TX505 (przód / tył) |
| Opony p/t | Continental Race King, Reflex (55-584) 27.5×2.15″ |
| Rodzaj osi – przód | Szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Rodzaj osi – tył | Szybkozamykacz (QR) 9×135 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | GASGAS Riser, średnica 31.8 mm, sweep 6°, wznios 15 mm, szerokość 680 mm |
| Wspornik kierownicy | GASGAS (a-head), średnica 31.8, kąt 7° |
| Siodło | GASGAS MTB |
| Wspornik siodła | GASGAS, średnica 31.6 mm, długość 350 mm, Patent |
| Pedały | GASGAS, platformowe z tworzywa |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Gasgas |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |














Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji