Czy chcesz skorzystać z ekskluzywnych ofert na wysokiej klasy sprzęt fitness?
Zarejestruj się już dziś!
*Oferta ograniczona czasowo. Darmowa dostawa. Dostępne w całej Polsce.
Kampania Odliczająca
Ciesz się tym teraz

Opis zaufanego sprzedawcy
Superior XP 909 to podstawowy model z linii rowerów wyścigowych. Jego największym atutem jest rama, wykonana z potrójnie cieniowanego i hydroformowanego aluminium, oznaczonego symbolem Alu X6 Ultralite. Materiał ten ma właściwości zbliżone do znacznie droższego carbonu.
Atrakcyjna cena i dobre wyposażenie czynią XP 909 świetnego kandydata na pierwszy rower do wyścigów. Model jest lekki i szybki, a te dwie cechy są kluczowe w tej dziedzinie. Geometria ramy jest nieco spokojniejsza od najwyższych modeli z przeznaczeniem do XC, jednak przekłada się to na spokojniejsze prowadzenie. Ta cecha predysponuje XP 909 do długich wypadów w trudniejszy teren.
Jakie inne mocne strony ma model od czeskiego producenta?
Jeśli chcesz zacząć przygodę z zawodami MTB, Superior XP 909 będzie idealnym modelem. Zapewni wszystkiego, co potrzebujesz, a w miarę rozwoju Twojego talentu możesz zmienić części na jeszcze lepsze.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Marka | SUPERIOR |
| Kod produktu | DD239733 |
| Płeć | damskie, męskie |
| Kolor | czerwony |
| Waga produktu | 12,5 kg (dla rozmiaru L) |
| Rocznik modelowy | 2023 |
| Rama | |
| Rozmiar ramy | 21″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | XL |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | RockShox Judy Silver TK R, Tapered, SoloAir, 15×110 mm, 100 mm travel |
| Skok widelca | 100 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×11 |
| Przerzutka przednia | n/d |
| Przerzutka tylna | Shimano Deore RD-M5100 Shadow Plus |
| Manetki | Shimano Deore SL-M5100-IR RapidFire Plus, 11-rzędowe |
| Mechanizm korbowy | ONE1 TAM38-D34NC, 34T |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano CS-M5100-11, 11–51T |
| Łańcuch | KMC X11 |
| Wkład suportu | BB-MT500PA PressFit, shell 41×92 mm |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce przód / tył | Shimano BL-M4100 / BR-MT410 |
| Koła | |
| Rozmiar koła | 29″ |
| Koła | Stars J25DH, 32H |
| Opony przód / tył | Schwalbe Rapid Rob KevlarGuard, 29×2.10″ |
| Oś przód | sztywna (Boost) 15×110 mm |
| Oś tył | sztywna (Boost) 12×148 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | ONE1 Race, Horizon Bow, 9° backsweep, 5 mm rise, szer. 760 mm, Ø 31.8 mm |
| Wspornik kierownicy | ONE1 TDS-D507 Alloy, Ø 31.8 mm, −7° |
| Siodło | Fizik Terra Aidon X5 |
| Wspornik siodła | ONE1 Race Alloy, SP 218, Ø 27.2 mm |
| Pedały | brak w zestawie |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Kolor | czerwony, miedziany |
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Superior |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |
| Stan | Dziewięć |
These products are limited, checkout within
Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji