Czy chcesz skorzystać z ekskluzywnych ofert na wysokiej klasy sprzęt fitness?
Zarejestruj się już dziś!
*Oferta ograniczona czasowo. Darmowa dostawa. Dostępne w całej Polsce.
Kampania Odliczająca
Ciesz się tym teraz

Opis zaufanego sprzedawcy
UNITRAILER GARDEN 265 KIPP to funkcjonalna i wytrzymała jednoosiowa przyczepka samochodowa o wymiarach powierzchni transportowej 264×150 cm. Dzięki zwiększonej szerokości wynoszącej 150 cm zapewnia większą przestrzeń ładunkową, co pozwala na przewożenie większych i bardziej nietypowych gabarytowo ładunków. Jeśli poszukujesz możliwości transportu szerokich i długich przedmiotów to ta przyczepka może być dla Ciebie właściwym rozwiązaniem. Zaprojektowana z myślą o ułatwieniu transportu mebli, palet lub materiałów budowalnych takich jak płyty OSB, belki, panele lub materiały sypkie. Duża przestrzeń ładunkowa pozwoli bezpiecznie przewieźć większą ilość plonów, ziemi, roślin lub krzewów ozdobnych. Oferujemy przyczepę samochodową, którą bez problemu przetransportujesz również maszyny i sprzęt ogrodniczy- kosiarki, glebogryzarki lub quady. Przyczepka Garden 265 KIPP to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie komfort załadunku, bezpieczeństwo transportu i wszechstronność użytkowania.
Z szeroką powierzchnią transportową, bez problemu przewieziesz towar o dużych gabarytach. Nasza przyczepa posiada pełne ocynkowanie, gwarantujące ochronę przed korozją. Dodatkowe belki wsporcze i wzmocnienia ramy zapewniają solidność konstrukcji. Aktywne światła obrysowe ułatwiają precyzyjne manewrowanie, a uchylny dyszel możesz schować całkowicie pod spód przyczepy i przechowywać ją ustawioną na tylnej burcie. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzasz miejsce w garażu lub na miejscu parkingowym. Koła umieszczone po bokach powierzchni transportowej to niższy środek ciężkości, co przekłada się na lepsze prowadzenie i stabilność nawet przy pustej przyczepie. Odkryj nową jakość transportu z naszą przyczepą
Decydując się na zakup naszej przyczepy transportowej wszystkie najważniejsze dokumenty trafiają do Ciebie wraz z zakupioną przyczepką. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty, które będą potrzebne do natychmiastowej rejestracji, czyli homologację, fakturę zakupu oraz certyfikat autoryzacyjny. Po otrzymaniu przyczepki musisz ją jedynie zarejestrować i ubezpieczyć, aby w pełni z niej korzystać.
… i w ten sposób dostosować ją do swoich potrzeb!
W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt za pomocą czatu internetowego lub telefonicznie. W chwili składania zamówienia na przyczepkę samochodową prosimy o podanie DMC auta, które będzie ciągnąć przyczepkę. Informacja o dopuszczalnej masie całkowitej znajduje się na ostatniej stronie w dowodzie rejestracyjnym pod pozycją „O.2”. Możliwe DMC: 300 kg, 350 kg, 400 kg, 450 kg, 499 kg, 500 kg, 525 kg, 550 kg, 575 kg, 600 kg, 625 kg, 650 kg, 675 kg, 700 kg, 725 kg, 750 kg.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Informacje ogólne | |
| Producent | UNITRAILER |
| Model | Garden Trailer 265 KIPP |
| Kod produktu | UT005384 |
| EAN | 5904553981692 |
| Numer katalogowy producenta | U_S1OVZ.075.264.150.525_USNE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Parametry techniczne | |
| DMC maksymalne | 750 kg |
| DMC minimalne | 300 kg |
| Waga przyczepy | 155 kg |
| Dopuszczalna ładowność | 595 kg |
| Wymiary przestrzeni ładunkowej | |
| Długość przestrzeni ładunkowej | 2643 mm |
| Szerokość przestrzeni ładunkowej | 1499 mm |
| Wysokość burty | 30 cm |
| Konstrukcja i podwozie | |
| Liczba osi | 1 |
| Rodzaj zawieszenia | 1 oś niehamowana (750 kg) |
| Hamulce | Brak (przyczepa niehamowana) |
| Umiejscowienie kół | Poza przestrzenią ładunkową |
| Koła | 155/70 R13 |
| Koło zapasowe | Opcjonalnie (ze wspornikiem) |
| Nadwozie | |
| Burty | Stalowe |
| Podłoga | Pełna, sklejkowa |
| Uchylna | Tak |
| Instalacja elektryczna | |
| Rodzaj wtyczki | 7-pin |
| Możliwość użycia adaptera | Tak (13/7 pin) |
| Światło cofania | Nie |
| Zastosowanie | |
| Przeznaczenie | Przeprowadzki, przewóz mebli |
| Transport towarów w firmie |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Unitrailer |
| Stan | Dziewięć |
These products are limited, checkout within
Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji