Rower elektryczny R-RAYMON CityRay E 2.0 500
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower elektryczny R-RAYMON CityRay E 2.0 500
R-Raymon CityRay E 2.0 500 to wysokiej jakości miejski rower elektryczny, który sprawdzi się osobom jeżdżącym rekreacyjnie po najbliższej okolicy. Nowoczesny design w połączeniu z dobrej jakości parametrami sprawia, że to jedna z ciekawszych propozycji w swojej klasie.

Wsparcie, jakiego potrzebujesz
Jeżeli szukasz e-bike’a, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i podczas weekendowych wycieczek po łatwym terenie, to będzie zdecydowany wybór. Projektanci R-Raymon zdecydowali się na zastosowanie wysokiej jakości wspomagania elektrycznego, które gwarantuje przyjemną jazdę. Efektywne komponenty dają oczekiwane wsparcie nie tylko podczas zwiększania prędkości do przepisowych 25 km/h, ale także stanowią nieocenioną pomoc podczas pokonywania podjazdów. Napęd elektryczny opiera się na:
- silniku Yamaha PW-CE o mocy 250 W i maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 50 Nm;
- akumulatorze Yamaha EX500 i pojemności 500 Wh pozwalającym na pokonanie kilkudziesięciu kilometrów na jednym ładowaniu;
- czytelnym, a zarazem intuicyjnym w obsłudze wyświetlaczu LCD Yamaha Display A o przekątnej 1,7”.
Rama o łagodnej geometrii
Zdecydowanym atutem tego projektu jest lekka, aluminiowa rama o łagodnej geometrii z obniżonym przekrokiem. Sprawia, że to świetny rower dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy szukają wygodnego roweru elektrycznego, na którym łatwo zająć odpowiednią pozycję.
R-Raymon CityRay E 2.0 500 zapewnia przyjemną jazdę również, dzięki dobremu wyważeniu. Silnik umiejscowiony został centralnie, a akumulator zewnętrznie na ramie. Pozwala to na szybkie złapanie równowagi i ułatwia podróżowania. Dodatkowo w razie potrzeby baterię można zdemontować (co zmniejszy masę pojazdu), aby przyjemnie korzystać z tego e-bike’a jak z klasycznych dwóch kółek.

Amortyzacja dla większego komfortu
Skuteczna redukcja drgań podczas pokonywania nierówności to zasługa amortyzowanego widelca. Model wyposażony został w komponent SR Suntour NEX0E25 Coil o skoku 50 mm, co świetnie sprawdza się w ruchu miejskim.
Napęd Shimano Nexus
Model został wyposażony w intuicyjny, 7-biegowy napęd Shimano Nexus, dostosowany do potrzeb rowerów elektrycznych. Duża wytrzymałość i płynna praca to jego najważniejsze zalety. Zmianę biegów znacząco ułatwia przerzutka z manetką obrotową, dzięki której przy przełączaniu trybów nie trzeba odrywać wzroku od drogi. Całość uzupełniają szczękowe hamulce hydrauliczne o dobrej modulacji i dużej sile hamowania, które zwiększają bezpieczeństwo na trasie.
Koła 28 cali i wytrzymałe opony
R-Raymon CityRay E 2.0 500 opiera się na dużych 28-calowych kołach. Pozwalają na skuteczne rozpędzanie się i osiąganie wyższych prędkości, są stabilne oraz optymalizują tłumienie drgań. Założono na nich wytrzymałe opony Impac Roadpac, wyposażone w dodatkową warstwę chroniącą przed przebiciem
Bogate wyposażenie dodatkowe
Model od chwili złożenia jest przygotowany do komfortowej jazdy. Posiada bogate wyposażenie fabryczne, w skład którego wchodzą:
- solidny bagażnik pozwalający na przewożenie dodatkowego bagażu;
- pełnowymiarowe błotniki skutecznie chroniące przed błotem;
- osłonę łańcucha zabezpieczającą przed zabrudzeniem przez smar na łańcuchu;
- kompletne oświetlenie renomowanej marki AXA gwarantujące dobrą widoczność na trasie;
- wytrzymałą, regulowaną podpórkę umożliwiającą bezpieczne zaparkowanie roweru.
Tak przygotowany do jazdy rower pozwala cieszyć się każdym kilometrem już od pierwszych chwil spędzonych w siodełku.
R-Raymon CityRay E 2.0 500 to wysokiej jakości miejski rower elektryczny, który sprawdzi się osobom jeżdżącym rekreacyjnie po najbliższej okolicy. Nowoczesny design w połączeniu z dobrej jakości parametrami sprawia, że to jedna z ciekawszych propozycji w swojej klasie.

Wsparcie, jakiego potrzebujesz
Jeżeli szukasz e-bike’a, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i podczas weekendowych wycieczek po łatwym terenie, to będzie zdecydowany wybór. Projektanci R-Raymon zdecydowali się na zastosowanie wysokiej jakości wspomagania elektrycznego, które gwarantuje przyjemną jazdę. Efektywne komponenty dają oczekiwane wsparcie nie tylko podczas zwiększania prędkości do przepisowych 25 km/h, ale także stanowią nieocenioną pomoc podczas pokonywania podjazdów. Napęd elektryczny opiera się na:
- silniku Yamaha PW-CE o mocy 250 W i maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 50 Nm;
- akumulatorze Yamaha EX500 i pojemności 500 Wh pozwalającym na pokonanie kilkudziesięciu kilometrów na jednym ładowaniu;
- czytelnym, a zarazem intuicyjnym w obsłudze wyświetlaczu LCD Yamaha Display A o przekątnej 1,7”.
Rama o łagodnej geometrii
Zdecydowanym atutem tego projektu jest lekka, aluminiowa rama o łagodnej geometrii z obniżonym przekrokiem. Sprawia, że to świetny rower dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy szukają wygodnego roweru elektrycznego, na którym łatwo zająć odpowiednią pozycję.
R-Raymon CityRay E 2.0 500 zapewnia przyjemną jazdę również, dzięki dobremu wyważeniu. Silnik umiejscowiony został centralnie, a akumulator zewnętrznie na ramie. Pozwala to na szybkie złapanie równowagi i ułatwia podróżowania. Dodatkowo w razie potrzeby baterię można zdemontować (co zmniejszy masę pojazdu), aby przyjemnie korzystać z tego e-bike’a jak z klasycznych dwóch kółek.

Amortyzacja dla większego komfortu
Skuteczna redukcja drgań podczas pokonywania nierówności to zasługa amortyzowanego widelca. Model wyposażony został w komponent SR Suntour NEX0E25 Coil o skoku 50 mm, co świetnie sprawdza się w ruchu miejskim.
Napęd Shimano Nexus
Model został wyposażony w intuicyjny, 7-biegowy napęd Shimano Nexus, dostosowany do potrzeb rowerów elektrycznych. Duża wytrzymałość i płynna praca to jego najważniejsze zalety. Zmianę biegów znacząco ułatwia przerzutka z manetką obrotową, dzięki której przy przełączaniu trybów nie trzeba odrywać wzroku od drogi. Całość uzupełniają szczękowe hamulce hydrauliczne o dobrej modulacji i dużej sile hamowania, które zwiększają bezpieczeństwo na trasie.
Koła 28 cali i wytrzymałe opony
R-Raymon CityRay E 2.0 500 opiera się na dużych 28-calowych kołach. Pozwalają na skuteczne rozpędzanie się i osiąganie wyższych prędkości, są stabilne oraz optymalizują tłumienie drgań. Założono na nich wytrzymałe opony Impac Roadpac, wyposażone w dodatkową warstwę chroniącą przed przebiciem
Bogate wyposażenie dodatkowe
Model od chwili złożenia jest przygotowany do komfortowej jazdy. Posiada bogate wyposażenie fabryczne, w skład którego wchodzą:
- solidny bagażnik pozwalający na przewożenie dodatkowego bagażu;
- pełnowymiarowe błotniki skutecznie chroniące przed błotem;
- osłonę łańcucha zabezpieczającą przed zabrudzeniem przez smar na łańcuchu;
- kompletne oświetlenie renomowanej marki AXA gwarantujące dobrą widoczność na trasie;
- wytrzymałą, regulowaną podpórkę umożliwiającą bezpieczne zaparkowanie roweru.
Tak przygotowany do jazdy rower pozwala cieszyć się każdym kilometrem już od pierwszych chwil spędzonych w siodełku.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Silnik | |
| Model silnika | Yamaha PW-CE |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 50 Nm |
| Umiejscowienie silnika | Centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Yamaha Display A (LCD 1,7″) |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Yamaha EX500 |
| Pojemność akumulatora | 500 Wh |
| Ładowarka | 4A |
| Umiejscowienie akumulatora | Zewnętrzny, na ramie |
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | DD202483 |
| Marka | R-RAYMON |
| Płeć | Damskie / męskie |
| Kolor | Niebieski |
| Rocznik modelowy | 2023 |
| Rama i widelec | |
| Rozmiar ramy | 21,5″ |
| Rozmiar wg producenta | L – wersja CB (koła 28″) |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Widelec | SR Suntour NEX-E25 Coil, tapered |
| Skok widelca | 50 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×7 |
| Przerzutka przednia | Brak |
| Przerzutka tylna | Shimano Nexus SG-C3000-7 (piasta planetarna) |
| Manetki | Shimano Nexus SL-C3000, Revoshift |
| Kaseta / zębatka | Shimano Single Sprocket, 19T |
| Mechanizm korbowy | R Raymon (38T), ramię Wheeltop, aluminium |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | Szczękowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Magura HS11 (hydrauliczne obręczowe) |
| Koła | |
| Rozmiar kół | 28″ |
| Obręcze | Mach 1 670E z oczkami |
| Piasty | R Raymon MA612F (przód) / Shimano Nexus (tył) |
| Opony | Impac RoadPac 28×1.75″ (47-622), tubeless |
| Oś przód | Szybkozamykacz (QR) 9×100 mm |
| Oś tył | Nakrętki 10×135 mm |
| Komponenty | |
| Wspornik kierownicy | R Raymon 31.8 mm, regulowany, 85 mm |
| Siodło | R Raymon Ergo |
| Wspornik siodła | R Raymon 30.9 mm, 350 mm, aluminium |
| Pedały | R Raymon, aluminiowe |
| Oświetlenie | Axa Compactline 20 lux (przód) / Axa Blueline E (tył) |
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | R-Raymon |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |


























Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji