E-bike Ghost E-Teru B Universal pokochają zarówno bardziej doświadczeni jazdy górskiej, jak i rowerzyści dopiero rozpoczynający swoją przygodę z MTB. Dzięki niezawodnemu wspomaganiu elektrycznemu każda ścieżka czy najtrudniejsze techniczne odcinki stoją otworem.
Rower elektryczny GHOST E-Teru B Universal
Countdown Campaign
Lorem ipsum dolor sit amet

Rower elektryczny GHOST E-Teru B Universal

Ten wszechstronny hardtail wyposażony we wspomaganie elektryczne łączy nowoczesną technologię z solidnym wykonaniem. Stworzony dla miłośników jazdy terenowej, świetnie radzi sobie również w miejskich warunkach. Wyposażony w zaawansowany napęd elektryczny, wygodną ramę i wysokiej klasy osprzęt, jest idealnym wyborem dla każdego, kto chce cieszyć się komfortem i efektywnością jazdy. A przy tym prezentuje się naprawdę okazale.
Najważniejsze cechy GHOST E-Teru B Universal:
Wydajne wspomaganie Bosch
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Silnik | |
| Model silnika | Bosch Performance Line CX |
| Moc silnika | 250 W |
| Maksymalny moment obrotowy | 85 Nm |
| Umiejscowienie silnika | Centralne |
| Wyświetlacz / przełącznik | Bosch LED Remote (BRC3600) |
| Akumulator | |
| Model akumulatora | Bosch PowerTube 625 |
| Pojemność akumulatora | 625 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | Zintegrowany, wewnątrz ramy |
| Ładowarka | Bosch Standard Charger 4A (BPC3400) |
| Informacje ogólne | |
| Kod produktu | DD242949 |
| Marka | GHOST |
| Płeć | Damskie / męskie |
| Kolor | Niebiesko-szary |
| Kolor wg producenta | Pearl Warm Grey / Pearl Dark Blue (połysk) |
| Rocznik modelowy | 2024 |
| Rama i zawieszenie | |
| Rozmiar ramy | 15″ |
| Rozmiar ramy wg producenta | XS |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Widelec | SR Suntour XCM34 Boost DS |
| Skok widelca | 120 mm |
| Napęd | |
| Napęd | 1×10 |
| Przerzutka przednia | Brak |
| Przerzutka tylna | Microshift Advent X, 10-biegowa |
| Manetki | Microshift Advent X (napęd) / Tektro Slate (hamulce) |
| Kaseta / wolnobieg | Microshift Advent X CS-H104 (11–48T), 10s |
| Mechanizm korbowy | Miranda Virage (38T), ramiona XLC |
| Hamulce | |
| Typ hamulców | Tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Tektro TRP Slate T4 HD-M806, tarcze 203/203 mm |
| Koła | |
| Rozmiar kół | 27,5″ |
| Koła | Schürmann Yak Disc 25, piasty Shimano HB-MT400-B / FH-MT400-B |
| Opony p/t | Schwalbe Smart Sam 27.5×2.35″ (60-584) |
| Oś przód | Sztywna oś Boost 15×110 mm |
| Oś tył | Sztywna oś Boost 12×148 mm |
| Komponenty | |
| Kierownica | Ghost Ground Fiftyone Dia., 31.8 mm |
| Wspornik kierownicy | Ghost Ground Fiftyone Dia., regulowany, 31.8 mm |
| Siodło | Selle Royal Vivo |
| Wspornik siodła | Ghost Non Suspension Dia., 34.9 mm |
| Pedały | VP VPE-527, platformowe, aluminiowe |
Sercem modelu jest silnik Bosch Performance Line CX o mocy 250 W i maksymalnym momencie obrotowym 85 Nm. Ten system wspomagania gwarantuje efektywne pokonywanie stromych podjazdów oraz dynamiczne przyspieszanie. Zintegrowany z ramą akumulator Bosch PowerTube 625 o pojemności 625 Wh zapewnia zasięg nawet do 100 km na jednym ładowaniu, zależnie od warunków terenowych i wybranego trybu wspomagania. Ten mocny, ale jednocześnie lekki silnik obsługiwany jest przez kolorowy wyświetlacz Bosch LED Remote umożliwiający wygodne zarządzanie wspomaganiem oraz monitorowanie stanu naładowania baterii.
Widelec o dużym skoku
Za dobre pochłanianie wstrząsów odpowiedzialny jest widelec SR Suntour XCM34 o dużym skoku 120 mm. Pozwala on skutecznie redukować wibracje, poprawia przyczepność na nierównościach oraz zwiększa bezpieczeństwo w trakcie zjazdów.
To rozwiązanie pozwala na płynną i wygodną jazdę nawet po trudnym terenie, a co najważniejsze – zapobiega niepotrzebnej utracie energii podczas przejazdu po wyboistym terenie.
Napęd microSHIFT 1×10
Projektując napęd roweru, producent postawił na skuteczny zestaw oparty na komponentach microSHIFT Advent X w konfiguracji 1×10. To synonim niezawodności i precyzji. Zapewnia szeroki zakres przełożeń, co czyni ten rower wszechstronnym zarówno w terenie, jak i na prostych odcinkach. Dzięki temu możesz dostosować tryb jazdy do każdego rodzaju nawierzchni, co znacznie poprawia wrażenia.
Mocne hamulce
Tak mocny e-MTB wymaga odpowiednich hamulców, dlatego GHOST postanowił oprzeć je na zaciskach hydraulicznych Tektro TRP Slate T4 HD-M806. Razem z dużymi tarczami o TR203 o średnicy 203 mm zapewniają wyjątkowo skuteczne hamowanie w każdych warunkach. System ten pozwala na precyzyjne dozowanie siły hamowania, co jest kluczowe w trudnym terenie oraz podczas stromych zjazdów. Ich niezawodność oraz efektywność zwiększają bezpieczeństwo jazdy niezależnie od warunków atmosferycznych, w szczególności na trudnych technicznie odcinkach.
Rama o trailowej geometrii
Lekka aluminiowa rama zaprojektowana w technologii hydroformowania cechuje się trwałością i nowoczesnym designem. Wykonana z wysokogatunkowego stopu 6061, wykazuje dobrą odporność na uszkodzenia czy korozję. Zastosowanie tego tworzywa pozwoliło również na uzyskanie tak nieskazitelnej, atrakcyjnej konstrukcji. Geometria ramy została zoptymalizowana pod kątem komfortu i wydajności jazdy, co umożliwia zajęcie optymalnej pozycji zarówno podczas podjazdów, jak i dynamicznych zjazdów. Dzięki centralnemu umieszczeniu akumulatora środek ciężkości jest nisko osadzony, co przekłada się na lepszą stabilność e-bike’a, jak również na jego lepsze prowadzenie.
Solidne koła
GHOST E-Teru B Universal jest dostępny z kołami w rozmiarze 27,5”. Tak duże koła zapewniają lepszą stabilność i płynność na nierównościach, podczas gdy mniejsze oferują większą zwrotność w technicznym terenie.
Niezwykle wytrzymałe obręcze Schürmann Yak Disc 25 wytrzymają nawet najbardziej szalone przejazdy. Terenowe opony Schwalbe Smart Sam o agresywnym, mocno zarysowanym bieżniku zapewnią rewelacyjną przyczepność na każdej nawierzchni.
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marka | Ghost |
| Rozmiar ramy | L, M, S, XL |

















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji